Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első kapcsolati szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolati szakítást fellehet dolgozni?

Figyelt kérdés

Két hónapja lett vége, eddig tök jól voltam (én szakítottam mert nem becsült meg és még azt is bevallotta a végén hogy elkezdett másokra vágyakozni) 1 év után

De most rámjött egy nagyon rossz periódus. Sokat gondolok arra, hogy mennyi minden lett volna másképp, ha jobban szeret, mennyi minden várhatott volna ránk ha odaadóbb lett volna

(Nem volt olyan rossz a kapcsolat, de érzelmileg nagyon kevés volt, és végeredményben tényleg az ő felelősége volt hogy szétmentünk, én meg folyamatosan szenvedtem mert nem bókolt, az én vágyaim le voltak ejtve)

Azt sem tudom, hogy megbánta e amiket velem tett, azt sem tudom vajon azóta mással van e

21 vagyok, lány , és félek csak a gyatra tinder marad (őt is onnan ismertem) és évek fognak megint eltelni pártalanságban. Sokat járok el, mégse sodort össze még kapcsolatig senkivel az élet...annyira nehezen találtam rá is

Most megyek ki külföldre tanulni, ott se lesz semmi tartós és félek így fognak eltelni az éveim, szerelem és megbecsülés nélkül...



2022. ápr. 13. 17:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem 4 hónapig tartott az első szakítás feldolgozása.

A legrosszabb az egészben az volt, hogy könyörgött, hogy ne hagyjam el..

Ki bírtam. Ez másfél éves kapcsolat volt.

Most vége lett egy több mint 3 éves kapcsolatomnak.

Sokkal sz*rabb.

Nőt én még nem szerettem így, szívem lelkem beletettem az egészbe és ő csak úgy el dobta.

Szóval. Annyit tudok mondani, hogy el fog múlni.

Az első kapcsolat általában nem az igazi.

Bár van aki egész életében nem találja meg azt a párt akire szüksége van.

Én is hasonlóban vagyok, hiába a gyors kalandok, egyszerűen mintha ki tépték volna a lelkem egy részét.

Kitartás neked kedves kérdező!

2022. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Yoda m. ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!


Fel lehet dolgozni. Ha már így tetted fel a kérdést. De úgy mondhatnám... túl lehet lépni rajta. Ahogy már az előttem szólók is említették.


Viszont többször is elhangzott a szádból, h. FÉLSZ. Ettől is, attól is... h. külföldön sem lesz... Hmmm... Úgy írsz, mintha előre TUDNÁD a jövőd, h. mi lesz majd, ha...


És hát épp ez ütött szöget a fejembe. Mondd csak, látnok vagy te? Vagy valami időutazó?

Aki már előre ismeri a jövőt?!


Ezen gondolatokat felejtsd el!

Mert... "a falra festett ördög megjelenik!".

Koncentrálj a mára. Mindig is a pillanatra, amit épp megélsz. És NE spekulálj! Ne ajard tudni, mit hoz a holnap.


S ha majd már NEM FÉLSZ... majd meglásd, szinte minden úgy alakul majd életedben, ahogyan azt nem is vártad volna. Mert hogy NEM vársz előre semmit.

Csak tedd a dolgod és legyél nyitott!


De... előtte még tanulj meg NEM FÉLNI az élet viszontagságaitól. Mert annál sokkal rosszabb... hát nemigen létezik.


És még valami: 21 éves vagy és már attól reszketsz, hogy egyedül maradsz? Vannak, akik 30 is bőven elmúltak, s mégsem félnek kapcsolatot teremteni.


Ám, ha valakinek olyan magasak az elvárásai, s oly magasra emeli a lécet... akkor arra bizony várni kell, míg akad valaki... (egy fehér lovon érkező dalia) aki azt valóban át fogja ugrani.


Na becsüld le magad, a képességeidet. Ám ne légy annyira önhitt sem, hogy azt hidd... valaki messzi távolban csakis terád vár, hogy téged megtaláljon, s boldoggá tehessen.


Munka van bőven... Önismetet és a világ megismerése. Hogyan működik az anyag... és hogyan működünk mi, emberek!


Úgyhogy kitartás, önbizalom és önismeret. Ezen tulajdonságokat NEM ajándékba osztogatják onnan fentről... senkinek sem.

Még ezekért is tenni kell, munka van vele, hogy elérhetővé váljanak álmaink, vágyaink. Hogy el tudjunk engedni valamit/kit. Illetve, hogy rátaláljunk az igaz emberre, aki társunk lehet.


Majd, ha 2x21 éves leszel... s még mindig nem jöttél egyenesbe, még akkor se aggódj. Ám akkor már tényleg komolyan elgondolkodhatsz azon, h. vajon mit csinálsz rosszul. De addig... van még 21 éved. És nem pelenkásként kezded azt a következő 21-et.

Bááár... amit eddig tanultál az élet dolgairól, azt lehet.. jobb, ha elfelejted.

Pŕobàld mindig másképp! Sosem ugyanúgy.

Pèldául kezdd azzal, h. többé nem fested az ördögöt a falra!😌


Az ERŐ legyen veled!

2022. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy azóta kérdező?
2022. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Kicsit későn vàlaszolva. Az exem maximálisan feldolgoztam, nyáron megismertem valakit, kimentem külföldre is, életre szóló élményeket szereztem. Akivel megismerkedtem sajnos végül úgy döntött, sok sok hónap után hogy mégsem engem keres, ő sem tudta visszaadni a “kedvességet és a törődést amit érdemlek” szóval megint kicsit én szerettem jobban a kèrdésben feltetthez hasonlóan, vagy én tettem jobban oda magam habár itt jobban kölcsönösebb volt (nem jöttünk össze) jelenleg ezt próbálom magamban helyrerakni hogy a nagy fellángulás után mégse kellek az illetőnek, de valójában tényleg nem is passzoltunk


Az exemnek azóta új nője van akinek a neve is ugyanaz mint nekem:Ded mai napig hálás vagyok magamnak hogy kiléptem belőle

2023. jan. 11. 18:09
 25/25 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Köszönöm (-jük), hogy jelentkeztél.


Még mindig nem léptél ki az előző (ex) kapcsolatodból. Azt írod, hogy igen, de valójában még nem. És ezt onnan lehet tudni, hogy még mindig érdeklődsz utána... kije van, azt hogyan is hívják, stb.


Majd akkor lesz az, hogy nem cipeled a múlt emlékeit, ami megfelel a kilépésnek, amikor már eszedbe se jut. Amikor már közömbös lesz számodra, hogy él-e - hal-e, kije van - kije nincs... ésatöbbi. Mint bárki más a milliárdból, akiket nem is ismersz. Amint Ő is az volt számodra, amikor még nem léptél bele a kapcsolatba.


Végül... amíg nyilvántartod, hogy visszakaptad-e legalább ugyanazt a törődést, mint amit te magad megadtál valakinek... ez, hogy úgy mondjam... egy társas, önzetlen és igaz kapcsolat szempontjából nézve nem túl jó ómen.


Ha megpróbálsz NEM arra koncentrálni, hogy cserébe elvárj bármit is... hanem csak jól akarod érezni magad az Ő társaságában... akkor meglátod, vagy lehet mégsem... de meg fogja hálálni.

Tapasztalatból mondom.


AZ ERŐ legyen Veled!

2023. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!