Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítóok ha nem akartad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítóok ha nem akartad fogadni, de erővel bemegy hozzád?

Figyelt kérdés

Napi szinten együtt aludtunk nálam, de egy veszekedés miatt én mostanaban nem akarom fogadni.

Erre egyszer ittasan feljött ellenőrizni nem e pasival vagyok, illetve szeret, velem akar aludni, ilyeneket mondott az ajtóban, en mondtam neki hogy nem akarom fogadni, amugy is ivott, menjen el.

Erre erőszakkal bejött a lakásba.



2022. jún. 13. 08:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Nem tudok mást hozzáfűzni. Jól elbeszélgettünk. Örülök, hogy nekem nem ilyen az értékrendem. Ha minden kötél szakad még simán elmenekülhetsz Venezuelába.
2022. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén nem értem a dilemmát. Ha te már eldöntötted, hogy vége, akkor ennyi. Ha megjelenik a lakásodnál, közlöd, hogy vége és, ha nem távozik, ismét rendőrt hívsz, szigorúan zárt ajtóval. Ha meg félsz tőle, menj barátokhoz, családhoz lakni pár hétre és kész. Ha akar tőled valamit, úgyse lesz el pár hétnél tovább, főleg, ha nem esett le neki, hogy vége. Ha meg nettó elmebeteg, akkor ígyis, úgyis levadász majd valahol, mikor nem számítasz rá.

Nem kell hívni, nem kell írni, vagy elül magától, vagy majd a rendőrségi lépések kordában tartják, vagy azelőtt megöl, hogy lépni tudna bárki. Valójában egyikre se vagy hatással, ellenben, ha keresed, azzal nem csak a rendőrök, de a pasi szemében is úgy fog tűnni, hogy te nem tudod lezárni.

2022. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szakító ok, kapásból mennek a rendőrségre a kamera felvétellel.
2022. jún. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
100%
Erre egyszer ittasan feljött ellenőrizni nem e pasival vagyok - én kidobtam volna (nem erővel, mert nyilván gyengébb vagyok, hanem szavakkal).
2022. jún. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
100%
Abbol lett volna irdatlan balhe ha NEM nyitom ki. - miért? Verje az ajtót ki nem szarja le majd a rendőrök lehiggasztják.
2022. jún. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!