Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítóok ha nem akartad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítóok ha nem akartad fogadni, de erővel bemegy hozzád?

Figyelt kérdés

Napi szinten együtt aludtunk nálam, de egy veszekedés miatt én mostanaban nem akarom fogadni.

Erre egyszer ittasan feljött ellenőrizni nem e pasival vagyok, illetve szeret, velem akar aludni, ilyeneket mondott az ajtóban, en mondtam neki hogy nem akarom fogadni, amugy is ivott, menjen el.

Erre erőszakkal bejött a lakásba.



2022. jún. 13. 08:02
 21/95 anonim ***** válasza:
100%
Amit én nem értek, hogy hogy nem sírod el magad. Ha velem ilyet csinálna, akit a páromnak hiszek, szerintem helyben pánikrohamot kapnék.
2022. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
100%

De te már régóta tudod, hogy a pároddal nem lehet normálisan beszélni. Miből gondoltad hogy majd most lehet. Ha meg be akarja törni az ajtót, akkor ki kell hívni a rendőröket (neki nem kell szólni semmit). Ha te nem hívod ki, majd a szomszédaid úgy is megteszik, ha esetleg üti-veri az ajtót. Akkor majd a rendőrök is látják hogy mit csinál.

Sokan voltak már bántalmazó kapcsolatban, és nagyon sok nőnek sikerült is megszabadulni a bántalmazójától, csak segítséget kell kérni (akitől csak tudsz). Költözz el másik albérletbe (anélkül hogy tudna róla pl amikor dolgozik).

Egyébként meg én mindezek ellenére nem neveztelek téged idiótának, mert vagyok olyan intelligens.

Csak eléggé elszomorít, hogy naponta írod ki a panaszos kérdéseidet, de semmit sem fogadsz meg azokból amiket a válaszolók leírnak neked. Hónapok óta szenvedsz ezzel a pasassal, de ő sem különb mint az exed, mert vele is ez ment hónapokig.

Te így tényleg tönkreteszed az egész fiatalságodat. Nincsenek barátaid, rokonaid akik segíteni tudnának? De úgy hogy nem beszélsz a pasidnak ezekről, mert te vagy az aki mindig a csodára vár vele kapcsolatban. De te vagy az élő példa hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni. Ilyenkor mindig az a szegény lány jut az eszembe, akinek kinyomta a pasija mindkét szemét.

2022. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 A kérdező kommentje:

Akkor ismetlem

Abbol lett volna irdatlan balhe ha NEM nyitom ki.

Gondoltam hátha meg lehet beszélni.

2022. jún. 13. 10:43
 24/95 A kérdező kommentje:
Mert akkor biztos pasival vagyok szerinte ha ki se nyitom. Ez itt kezdodik.
2022. jún. 13. 10:43
 25/95 anonim ***** válasza:
100%

Hát most mit lehet erre mondani..

megszoksz vagy megszöksz

2022. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
100%

"Mert akkor biztos pasival vagyok szerinte ha ki se nyitom."


Egyrészt: rohadtul nem bízik meg benned.

Másrészt: magában meg még annyira se bízik mint benned.


Az ilyen faszik általában a párjukra vetítik ki a saját önbizalomhiányukat. Veszélyes. Tudja magáról, hogy rosszul bánik veled, azt is tudja, hogy ez neked rosszul esik és ezért fél, hogy megcsalod. De változtatás helyett inkább még agresszívabb.


Tényleg nem értem miért vagy még vele. Ha ezt tovább folytatod annak nem lesz jó vége.

2022. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kedves kérdező, elmondhatod itt a " teljes" életeteket, DE inkább a lényegre koncentrálj: NEKED szakító ok- e???

Most szerinted mi döntsünk helyetted?

Vagy ha azt írom igen, otthagyod, ha azt írom nem, akkor puffogva " megbocsátasz"??

Neked kell tudnod, érted??

2022. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 A kérdező kommentje:

8 a "toxic csávok" másik oldala hogy olyan és annyi mindent nyujtanak amit mások nem, nem tudnak és arra nem is képesek.


Valahogy vázlatosan fogalmazva:

Olyan srác aki normalis keretek közt van, mert normális, az nem ad bele anyait apait a kapcsolatba, ugy mintha az élete múlna rajta, hanem pl csak egy kis mozi csak egy ez az szépen éledegelve szerelemben, ha szakítás van hüppög es ennyi.


Míg egy toxis csávó, komolyan képes lenne érted meghalni is, tüzbe is menni, szenvedéllyel rögeszmével ad bele apait anyait a kapcsolatba, hatalmas rajongást nyújt, ugyanakkor képesek pl agyon is verni a másikat.


Tehát amigy egy normalis ember meghatározott normalis keretek közt éli meg az érzelmeit, hülye azért nem lenne érted meghalni se meg feleztet a randin még a pénzét is sajnálja nemhogy az életét tőled, stb addig egy nem normális "toxik csávó" ahogy az életét is adná érted ha kell, es gondolkodás nélkül, úgy azt el is venné. Abszolut széles határokon mozognak érzelmi szinten.


Es amikor egy nő kapja a rajongást imádatot csillagokat, kb mint a drog, bazi nagy adrenalinlöket.

Utána a normálissracok csak pipogya mulya szintet ütnek csak meg olyanokkal, hogy pl remegő hanggal hív meg fagyira. És akkor hagyd ott azt aki rajong imád egy olyanér,t aki ha nemet mondasz már más nőket hív fel es mégcsak eszébe sincs kuzdeni.


Sak érdekeségkeppen irtam de gondolom ugy sem lenne foganatja. Talán drogosak tudnák ezt megerteni.

2022. jún. 13. 11:01
 29/95 A kérdező kommentje:
27 azért kérdeztem hogy szakító ok e, mert nem tudom hogy szakítasnak veszi e vagy nem.
2022. jún. 13. 11:02
 30/95 anonim ***** válasza:
100%

29# és kinek kell ezt eldönteni, meglépni, vagy maradni??? Talán nekem??

Nem értelek....

2022. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!