Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítóok ha nem akartad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítóok ha nem akartad fogadni, de erővel bemegy hozzád?

Figyelt kérdés

Napi szinten együtt aludtunk nálam, de egy veszekedés miatt én mostanaban nem akarom fogadni.

Erre egyszer ittasan feljött ellenőrizni nem e pasival vagyok, illetve szeret, velem akar aludni, ilyeneket mondott az ajtóban, en mondtam neki hogy nem akarom fogadni, amugy is ivott, menjen el.

Erre erőszakkal bejött a lakásba.



2022. jún. 13. 08:02
 61/95 anonim ***** válasza:
Valszeg készül egy újabb balhéra. Szóval igen. Titokban élezi a késeket. Ez benned félelmet és rettegést kelt vagy izgalommal tölt el?
2022. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 A kérdező kommentje:
Ha nem tudja miert szakitok, es elkezd kreálni ebbol, az ugy nagy baj.
2022. jún. 13. 11:59
 63/95 A kérdező kommentje:
Nem szakitás a témakor másoknál amugy? Hanem kibékülés háasság vagy mi?
2022. jún. 13. 12:00
 64/95 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom mit gondol mire készül nyugodt e vagy "élezi a késeket" esetleg"


A válaszaid alapján úgy tűnik, hogy ezt élvezed, mint egy adrenalin függő, miközben egy kattant pasi rajongását, kontroll játszmáit és birtoklási vágyát szerelemként, szeretetként értelmezed, annak szeretnéd látni.


Tényleg feleslegesnek és értelmetlennek tűnik minden igyekezet és jó szándék, amit sok hozzászóló beletett itt a válaszába.


A te életedet, a te felelősséged, hogy hol húzod meg a határaidat, mit teszel kockára és meddig emeled a tétet egy ilyen bántalmazó kapcsolatban.


(Legalábbis őszintén remélem, hogy csak magadért vagy felelős, gyerekért, gyerekekért nem.)

2022. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, hogy nagy baj lesz. Foglaljak neked repülőjegyet Guantanamóba?
2022. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 A kérdező kommentje:

64 mindenki, a fogyatekosok is agyselejtesek is gyilkosok is hitler is gyerekek is stb tudnak szerelmesek lenni. Sőt megkockaztatom azt, aki abszolut higgadt kiegyensulyozott es realban él a párkapcsolataiban, inkább az nem tud szerelmes lenni.


Nekem pl nem azt jelenti egy szerelmes srác hogy le se sz.r online es csak d.gni méltat, hanem aki hiv ír velem osztja meg az egész életét es nem a szex neki a lényeg az egészben.

Meg millio ilyen különbségeket tudnék sorolni. Szoval hidd el, meg tudom állapítani azt, ki szeret es ki nem.


Igazábol szeretnék megnyugodni hogy elengedett csak ugy lazán csendben.

2022. jún. 13. 12:08
 67/95 A kérdező kommentje:
Csak nem ez a tapasztalatom hogy az emberek csak ugy lazám csendben elengedik a másikat. Még normálisak sem..
2022. jún. 13. 12:10
 68/95 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog elengedni téged lazán és csendben. Már az ővé vagy. A játékszere, rabszolgája. Ez tökéletesen látszik abból amit leírtál.


Amúgy most jutott eszembe egy tök jó ötlet. Miért nem írod le neki, vagy hívod fel és mondod meg, hogy végeztetek egymással?

2022. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 A kérdező kommentje:
Mert ha en keresem akkor nem ő zaklat. Hanem en keresem en veszem fel a kapcsolatot en irtam rá mindenfele védekezesi modszert a kezébe adok.
2022. jún. 13. 12:15
 70/95 A kérdező kommentje:
Tudja jol hogy barmit tesz, zaklatásért ezek utan lazán jelenthető lenne. Szakitas utani keresés már nagyon pengeéltánc jogilag.
2022. jún. 13. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!