Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítóok ha nem akartad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítóok ha nem akartad fogadni, de erővel bemegy hozzád?

Figyelt kérdés

Napi szinten együtt aludtunk nálam, de egy veszekedés miatt én mostanaban nem akarom fogadni.

Erre egyszer ittasan feljött ellenőrizni nem e pasival vagyok, illetve szeret, velem akar aludni, ilyeneket mondott az ajtóban, en mondtam neki hogy nem akarom fogadni, amugy is ivott, menjen el.

Erre erőszakkal bejött a lakásba.



2022. jún. 13. 08:02
 81/95 A kérdező kommentje:
78 eroszakkal bejott a lakasba. Rendor lett hivva. Telom adatai a rendszerbe lementve. Ezek után meg irogassak neki? Hivogassam keressem? Ő se hülye ennyire hogy leellenorizheto módokon majd lazán felhiv! Te se lehetsz ennyire hulye.
2022. jún. 13. 12:36
 82/95 anonim ***** válasza:
100%
Te viszont simán vagy annyira ostoba, hogy még mindig ezzel foglalkozol. Rendőr lett hívva, el van intézve. Te nem keresed őt, ő nem keres téged. Ez felér egy szakítással. Meg is van a válaszod. Szakítottatok, vége van, ennyi volt. Csak nem ti mondtátok ki hanem úgymond a rendőrség. Van ilyen. Örülj hogy megszabadultál tőle és kereshetsz egy másikat aki ugyanúgy kínozni fog.
2022. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 A kérdező kommentje:
Ismétlem ha nem veszi szakitooknak azt, hogy eroszakosan behatolt es kitalálja, hogy azert szakitanék, mert pasim van, akkor ennek itt nem lesz vége.
2022. jún. 13. 12:47
 84/95 A kérdező kommentje:

Mikor elment nem volt azzal tosztában hogy en szakitok is egyúttal. Tisztába tettem.

Azaz nem a balhé nem a rendőr. Abbol neki még nem állt össze!


Azaz lehet hogy nem is érti miert szakítok.:(

2022. jún. 13. 12:49
 85/95 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Akkor nem lesz vége. Ha megint keresni fog a lakásodnál akkor hívj rendőrt és kérj távolságtartásit. Amúgy meg ha mákod van akkor nem olyan ostoba mint leírtad és békénhagy
2022. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 A kérdező kommentje:
Es az is lehet hogy azt hiszi nem szakítok. Most kezd neki valszeg derengeni mert nem keresem. Aztán meg agyalgat majd a mierteken. Az meg nem jo ha ő kreálgatni kezd.
2022. jún. 13. 12:52
 87/95 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban azt kéne tudnod, hogy te szakítottál-e a történtek után, nem pedig fordítva.
2022. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 A kérdező kommentje:

85 tart a jogtol az addig oké.

De amugy nem a rendőrökön mult a vedelmem se.hanem csak rajta, hogy hagyott egérutat, elszaladni telefonalni. Megtehette volna azt hogy nem hagy. A szerencsem az volt, hogy erre nem is gondolt.

2022. jún. 13. 12:54
 89/95 A kérdező kommentje:
Ja meg mire kiérnek az is megér egy misét mondjuk
2022. jún. 13. 12:54
 90/95 A kérdező kommentje:
87 nekem az szamítana csak hogy leszállt e rolam vagy vihar elotti a csend.
2022. jún. 13. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!