Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítóok ha nem akartad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítóok ha nem akartad fogadni, de erővel bemegy hozzád?

Figyelt kérdés

Napi szinten együtt aludtunk nálam, de egy veszekedés miatt én mostanaban nem akarom fogadni.

Erre egyszer ittasan feljött ellenőrizni nem e pasival vagyok, illetve szeret, velem akar aludni, ilyeneket mondott az ajtóban, en mondtam neki hogy nem akarom fogadni, amugy is ivott, menjen el.

Erre erőszakkal bejött a lakásba.



2022. jún. 13. 08:02
 31/95 A kérdező kommentje:

28

Tehát egy olyan srác után aki meghalna érted, az élete vagy, rajong imád, mindenek felett állsz neki, szoval.ilyen utan pl társkereson mikor megkerdezik akarok e d.gni, hát ugy elgondolkodik az ember kivel akar lenni meg kivel nem.

Gondolom akkor valahol érthető miert nehez otthagyni az ilyeneket.

2022. jún. 13. 11:07
 32/95 A kérdező kommentje:
30 probálok a fejével gondolkodni mert valoszinuleg ertetlenul áll az elott hogyha en szakitottam vele, vajon MIÉRT szakitottam vele.
2022. jún. 13. 11:08
 33/95 A kérdező kommentje:
31.kommentem 8- ra reagálás még
2022. jún. 13. 11:09
 34/95 A kérdező kommentje:
És ha nincs meg a miértje akkor az sincs neki meg hogy szakítanék..
2022. jún. 13. 11:10
 35/95 anonim ***** válasza:
78%
#8 vagyok. Rendben. Értem a dolgot. Mármint értem, hogy mit írsz, de nem tudok vele egyetérteni. Bár szerintem nem is kell. Asszem nem egy szinten vagyok. Azért remélem, hogy gyorsan agyon fog verni, hogy ne szenvedj sokat. Eddig sajnáltalak, de rájöttem, hogy felesleges. Mindent megérdemelsz tőle amit eddig kaptál és ezután kapni fogsz :D.
2022. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 A kérdező kommentje:

Csak mert kidobtam a lakásbol..

Össze lehet zavarodva.

2022. jún. 13. 11:11
 37/95 A kérdező kommentje:

35 ezt meg en nem értem. De mindegy.

Eroszakkal be akart jönni, elkudltem. Nem tudom szakítasnak veszi e. Ennyiről szol a történet.


Remelem teged vernek agyon ha már ilyen jokivanságok repkednek itt

2022. jún. 13. 11:13
 38/95 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy miért feltételezed, vagy miből vontad le azt a következtetést, hogy ez a pasi, vagy bármelyik másik toxikus személyiség egy kapcsolatban feláldozná a saját életét érted?
2022. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 A kérdező kommentje:
Mert valóban őrültek olyan dolgokat megtesznek nőért a szerelmükért, amit laikusok nem.
2022. jún. 13. 11:17
 40/95 A kérdező kommentje:
Nincs gátlásérzetük. Gatlastalanul megelik az imádatot rajongást is.
2022. jún. 13. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!