Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítóok ha nem akartad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítóok ha nem akartad fogadni, de erővel bemegy hozzád?

Figyelt kérdés

Napi szinten együtt aludtunk nálam, de egy veszekedés miatt én mostanaban nem akarom fogadni.

Erre egyszer ittasan feljött ellenőrizni nem e pasival vagyok, illetve szeret, velem akar aludni, ilyeneket mondott az ajtóban, en mondtam neki hogy nem akarom fogadni, amugy is ivott, menjen el.

Erre erőszakkal bejött a lakásba.



2022. jún. 13. 08:02
 51/95 A kérdező kommentje:

A kerdes azert van kiírva hogy tudjam kb mire számítsak ha ezt szakitasnak veszi!!

Hogy ez szakítóok e lehet e neki.


Ha szakitasnak venné akkor LEHET menekulnom kell(lehet nem). Nagyon nem mindegy mit hisz.

2022. jún. 13. 11:47
 52/95 A kérdező kommentje:

MERT ha nem veszi szakitóoknak az eroszakos behatolást, hogy az nekem nem fér bele, akkor elsődleges vadja lesz az hogy azert szakitok mert biztos pasim van. Es abbol indul a lavina.


Érthető a kérdés?

2022. jún. 13. 11:49
 53/95 anonim ***** válasza:
100%
Értettem amit írtál. De ez csak neked meg pár másiknak felemelő. A többségnek pedig bántalmazó. Valoban. Minden kapcsolatban vannak veszekedések. Csak többségében nem rakják ki a párjukat az út szélén, nem törnek be hozzá, nem félemlítik meg. Ez a különbség. Ha te szeretsz egy ilyen ember mellett lenni akkor lelked rajta, nyugodtan. Viszont újra felteszem a kérdést. Miért panaszkodsz? Mi a probléma? Mi nem tetszik a kapcsolatodban? Miért írsz ki erről 100 kérdést?
2022. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 A kérdező kommentje:
Olvasd már el csak az 52.kommentem.
2022. jún. 13. 11:52
 55/95 anonim ***** válasza:
100%
A tényleges kérdésedre válaszolva: nem fogja szakításnak venni, ugyan úgy keresni fog mint eddig, nem kell menekülnöd. Eddig is eltűrtél neki mindent, ezután is el fogsz.
2022. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig szakításnak fogja venni, hogy elküldöd akkor ígyis úgyis azt fogja mondani, hogy tuti azert mert pasid van. Az ilyen nem fogja magát hibáztatni semmiért sem.
2022. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát saját magát büntetné meg, ha ellenem tenne."


Lehet, hogy gond van a női logikámmal, de engem mondjuk k..rvára nem vigasztalna a tudat, hogy netalán magában is kárt tenne (amúgy nem, nem tenne, ezt te szeretnéd hinni, de ehhez gyáva az ilyen férfiak 99 %-a), szóval nem vigasztalna, hogy magával mit csinál, miután nekem maradandó, visszafordíthatatlan egészségkárosodást okozott, egy életre megnyomorított, vagy a helyszínelés után már a hűtőkamrában várnám a hamvasztásomat.

2022. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy tul nagy a csend most. Mint vihar előtt..

Nem tudom mit gondol mire készül nyugodt e vagy "élezi a késeket" esetleg

2022. jún. 13. 11:55
 59/95 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja szakításnak venni. Mivel nem komplett.

Legközelebb is jönni fog, te meg kinyitod az ajtót ahogy eddig is. A szomszédok meg megint hívják majd a rendőröket amikor annyira balhéztok, hogy zeng az egész ház.

Ez fog tovább folytatódni. Tessék a válasz. Te is tudod, hogy így lesz, mert te magad írod le, hogy erre vágysz. Mármint erre a toxikus rajongásra amit érted tesz. Olvasd csak vissza amiket eddig írtál. Van valami pszichés sérülésed, mert folyamatosan ilyen pasasokat szedsz össze. Ezt te is láthatod, ha elgondolkozol az eddigi kapcsolataidon.

Segíts magadon Isten is megsegít! Bár te mindig meg tudod magyarázni, hogy mi ebben a jó.

2022. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 A kérdező kommentje:
57 azzal.kezdte hogy ilyet nem tenne. Nem ölne meg azt akit szeret. Nem is tudom hogyan lett tovabb forszírozva aminek a végén ugy fejezte be hogy elvenné az eletem ő maga sem érdemelné meg azt
2022. jún. 13. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!