Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítóok ha nem akartad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítóok ha nem akartad fogadni, de erővel bemegy hozzád?

Figyelt kérdés

Napi szinten együtt aludtunk nálam, de egy veszekedés miatt én mostanaban nem akarom fogadni.

Erre egyszer ittasan feljött ellenőrizni nem e pasival vagyok, illetve szeret, velem akar aludni, ilyeneket mondott az ajtóban, en mondtam neki hogy nem akarom fogadni, amugy is ivott, menjen el.

Erre erőszakkal bejött a lakásba.



2022. jún. 13. 08:02
 11/95 anonim ***** válasza:
100%

Szakítóok a féltékenykedés.

Szakítóok a részegeskedés.

Szakítóok az, ha nem ért a nemből.

Az, ha erőszakkal bejön a lakásomba, rendőr, és ha folytatja, feljelentés.

2022. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
43%

Hogy tudott bemenni a lakásba? Úgy hogy TE beengedted.

Ha tudod hogy ő van az ajtó előtt, akkor nem nyitod ki. Ilyen egyszerű. Ha meg kinyitod neki, akkor ne csodálkozz, hogy bemegy. Ugyanis te adsz rá esélyt neki, hogy bejusson. Ha te tényleg nem akarsz valakit fogadni, ahogy írod, akkor mindent elkövetsz hogy ez így is legyen.

Amúgy tudom, te vagy az a nő aki az idegbeteg pasijától nem tud megszabadulni. Minden napra van egy kérdésed, az aktuális cirkuszról.

Itt az egyik előző kérdésed:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Már akkor leírta mindenki hogy hagyd ott ezt a barmot.

2022. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 A kérdező kommentje:

Te idiota

Ha nem nyitom ki az ajtot akkor meg abbol.ban balhe

Azt hittem lehet vele normalisan beszepni hogy kinyitom es megkérem szépen hogy menjen el, nem fogadom, ne jöjjön be. Csak mert normáliséknál szerintem ez igy működik.

2022. jún. 13. 10:21
 14/95 A kérdező kommentje:
Javítás:megkérem szépen hogy menjen el
2022. jún. 13. 10:22
 15/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük egymást, nem tudom, hogy ki vagy és milyen a jelenlegi lelki állapotod. Mint ember semmi rosszat nem kívánok neked és nem szeretném, hogy boldogtalan legyél. Mindenki megérdemli a boldogságot. Olvastam az előző kérdéseidet, olvastam a hozzászólásokat és olvastam a reakcióidat is. Leírtam már neked párszor és most is le fogom, hogy HAGYD OTT A FENÉBE. Ha nem dobod ki még most akkor rá fog menni az életed. És nem arra értem, hogy egy féreg mellett fogsz megöregedni hanem arra, hogy vagy ki fog nyírni, vagy öngyilkosságba fog téged kergetni. A válaszaid és szóhasználatod alapján értelmesnek és lojálisnak tűnsz ezért nem szeretném, hogy ilyen sorsra juss. Ne hagyd azt, hogy egy kapcsolatban elnyomjanak. Ne legyél kiszolgáltatva egy agresszív idióta szeszélyeinek. Ennél szerintem többet érdemelsz.
2022. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 A kérdező kommentje:
Az erőszakkal bejött, nem azt jelenzi hogy beengedtem. Hanem azt hogy erőszakkal bejött
2022. jún. 13. 10:24
 17/95 A kérdező kommentje:
15# köszönöm
2022. jún. 13. 10:26
 18/95 anonim ***** válasza:
100%
Ha erőszakkal bement hozzád úgy, hogy te nem akartad azt magánlaksértésnek hívják és bűncselekmény. Ilyen esetekben nyugodtan hívhatod a rendőrséget és kérhetsz távolságtartási végzést a srác ellen. Ha nem teszed meg akkor mint fentebb is írták sokkal nagyobb bajod lehet belőle.
2022. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
22%
Pedig illetek egymáshoz...
2022. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
97%

"az ilyen toxic csávóknak van barátnője viszont nekem és a hozzám hasonló normális értékrendel rendelkező srácoknak pedig nincs"


Egyrészt az soha nem normális, aki azt mondja magáról, másrészt ennek nem kéne megnyugtatnia. A fogatlan cigányasszonynak is van pasija, előttem ez nem pozitív példa, hogy még neki is, mert a párja olyan is.

2022. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!