Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy ezért szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért szakít és még a bátyját is riasztja, miután mellette álltam?

Figyelt kérdés

Röviden: A barátnőm beteg lett nagyon. Sokáig nem tudták, mi baja, de most kiderült és tudják kezelni. Az egyik tünete olyan, hogy ideiglenesen fájdalommentessé, szinte érezhetetlenné tenne egy olyan szexuális aktust amit én nagyon szeretnék, de ő elzárkózott tőle mindig is.

Rákérdeztem egyik nap, hogy esetleg nem teszünk-e egy próbát most, hogy érzi. Kínosan vigyorgott egyet és azt mondta, hogy nem, én pedig csalódtam kicsit, de ennek ellenére megtettem neki, hogy lezártam a témát, elfogadtam a döntését.


Ellenben fél nap múlva megjelent a testvére és együtt álltak nekem agresszív stílusban hogy én most azonnal takarodok, pakolok.


Az fáj a legjobban, hogy a barátnőm ennyire befolyásolható + az sem épp normális, hogy ilyen témákat a fiútestvérével kitárgyal. Közben ott voltam vele, ápoltam mikor beteg volt, semmi hála.


Mit tegyek? Ha visszaszerezni nem tudom, hogyan vágjak vissza, hogy legalább a becsületemben ne sértsenek meg egy életre?



2023. márc. 18. 10:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

Már megint te? Nem unod még?

Nem hagyott el az a szerencsétlen nő?

2023. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs becsületed, szóval lehiggadhatsz.
2023. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Te diszno ugy pitsan toszatnalak egy neger szemelyiseggel hogy csillagokat latnal tole.
2023. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Minden jóérzésű ember ezt tette volna. Hagyd békén, te meg ülj bele egy néger faszba.
2023. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a f@sz, aki gyereket akar tőle és lehordta mindennek a csajt?

És még csak most vágott ki a nő????

2023. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 lizzi77 ***** válasza:
100%
Olvassál már utána légyszi a becsületsértés fogalmának.Ha felvette volna mondjuk az excsajod azt az ominózus beszélgetést a netre,még akkor sem merítené ki a fogalmát,mert nem valótlant állított.Megsérteni a becsületemben egy életre...öcsém,van ego rendesen,csak nem tudom mire,mert ritka egy gerinctelen emberke lehetsz...
2023. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer kellett elolvasnom mire megértettem hogy mi is a kérdés lényege. Jól tette hogy szakított veled, borzalmasan önző vagy.

Az, hogy a betegsége alatt ápoltad és mellette voltál nem jelenti azt hogy rákényszerítheted olyanra amiről pontosan tudod hogy nem akarja. A párkapcsolat nem olyan hogy gyűjtened kell a "jó pasi" pontokat hogy ha kigyűlt a tíz akkor becseréld egy análra.

A párod nem tartozik neked semmivel, és az már régen rossz ha valaki azt gondolja hogy a szívességeiért cserébe jár neki akármi is a párjától. Szívességnek nevezem, igazából normál emberi viselkedés. A barátnőd viselkedése teljes mértékben normális, és a lehető legjobb módon reagált egy egyébként nagyon elcseszett helyzetre.

2023. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont te beszélsz becsületről??? Te?? Amikor pontosan tisztában vagy vele, hogy ezt az adott dolgot nem akarja kipróbálni, sőt mi több mindig is elzárkózott előle, erre te a betegségét kihasználva megint felhozod, ráadásul ilyen gusztustalan, hányinger "érvvel", hogy hát úgy sem érezné különösebben, mert te még ilyenkor is csak a farkadra bírsz gondolni...🤮 Jól tette, hogy kivágott, a helyedben örülnék, hogy ennyivel megúsztam!
2023. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Meg is így is túl kevés amit kaptál, szerintem örülj hogy megúsztad ennyivel nem tudok mit képzelsz te magadról de hatalmas nagy paraszt vagy egy igazi bunkó suttyó, szegény barátnőd beteg neked pedig ahelyett hogy támogasd a dugás a legfontosabb. Még az állatok is együttérzőbbek nálad Te bunkó!
2023. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy ahelyett, hogy támogatnám??!?! Támogattam végig! Mindent megtettem neki. Nem is említettem a szexet. Mostanság derült ki, hogy mi baja, és az is, hogy gyógyítható, szóval nagyot csökkent már a stressz, ezért merészeltem felhozni. Ha már történik egy rossz dolog, miért gond, ha ki akarom belőle hozni a jót? Miért vagyok egyből szemét, miután teljes erőbedobással ápoltam??? az nem kérdés senkinek, hogy nekem ő miért nem akar jót? Pláne ezek után...
2023. márc. 18. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!