Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy ezért szakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért szakít és még a bátyját is riasztja, miután mellette álltam?

Figyelt kérdés

Röviden: A barátnőm beteg lett nagyon. Sokáig nem tudták, mi baja, de most kiderült és tudják kezelni. Az egyik tünete olyan, hogy ideiglenesen fájdalommentessé, szinte érezhetetlenné tenne egy olyan szexuális aktust amit én nagyon szeretnék, de ő elzárkózott tőle mindig is.

Rákérdeztem egyik nap, hogy esetleg nem teszünk-e egy próbát most, hogy érzi. Kínosan vigyorgott egyet és azt mondta, hogy nem, én pedig csalódtam kicsit, de ennek ellenére megtettem neki, hogy lezártam a témát, elfogadtam a döntését.


Ellenben fél nap múlva megjelent a testvére és együtt álltak nekem agresszív stílusban hogy én most azonnal takarodok, pakolok.


Az fáj a legjobban, hogy a barátnőm ennyire befolyásolható + az sem épp normális, hogy ilyen témákat a fiútestvérével kitárgyal. Közben ott voltam vele, ápoltam mikor beteg volt, semmi hála.


Mit tegyek? Ha visszaszerezni nem tudom, hogyan vágjak vissza, hogy legalább a becsületemben ne sértsenek meg egy életre?



2023. márc. 18. 10:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékos
2023. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ki akarod hozni a rossz helyzetből a jót...Mégis kinek jó az?:) Csak neked. Pontosan tudod hogy a párod nem vágyik rá, és tartózkodik tőle. Csak saját magad érdekel, csak magadnak akarsz jót. Egy rossz helyzetet próbáltál mégrosszabbá tenni, az önzőséged miatt.

Ott voltál mellette, ápoltad, támogattad a betegsége alatt? Gratulálok, úgy viselkedtél mint egy normális, rendes ember. Ez teljesen alap, ne várj érte vállveregetést. Ugyanezt tesszük mindenkivel, nem csak a párunkkal.

Másik részről, kicsit ferde a gondolkodásod a párkapcsolatokról. Úgy gondolod hogy megérdemelted volna az análszexet a párodtól (hogy neked jó legyen), mert amíg beteg volt te mellette álltál (neki jó volt). A párkapcsolat nem egy adok-kapok dolog, nem arról szól hogy azért teszel meg bizonyos dolgokat a párodért mert valami mást akarsz cserébe.

Nem érdemelsz semmit csak azért mert ott voltál vele és normál emberként viselkedtél.

Azért vagy felháborodva lényegében, mert te úgy gondoltad hogy neked jár az anál, megérdemled mert előtte támogattad őt. Úgy fogtad fel az egészet mintha szívességet tettél volna, majd vissza akartad volna kérni az előzetes "jócselekedetet" azzal hogy most tegyen ő is jót neked.

Ez nem így működik, te szépen szabályokat állítottál fel magadnak, hogy mi jogos, és mi nem, szerinted te fair voltál vele. Ezért vagy most felháborodva, mert szerinted át lettél vágva. Játékot játszottál vele, csak épp nem mondtad el neki a szabályokat.

A kapcsolatok nem így működnek, egészséges embereknél és kapcsolatban fel sem merül ilyen.

Azért lettél így elhordva mert a normál emberek nem úgy gondolkodnak mint te, az általad felállított kis feltételek csak a te fejedben léteznek.

2023. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már történik egy rossz dolog, miért gond, ha ki akarom belőle hozni a jót?"

Azért gond te értelmi fogyatékos, mert te magad írtad, hogy MINDIG IS ELZÁRKÓZOTT ELŐLE!! Magyarul NEM AKARTA sem akkor, sem most, főleg nem úgy, hogy undorító, ocsmány féreg módjára a betegségét és annak számodra kedvező mellékhatásait akarod a saját javadra és élvezetedre használni! Eleve milyen beteg ember az, aki a másik betegségéből akar "profitálni" egy nyomorult szex vagy bármilyen más dolog terén?

Az meg csak még jobban tükrözi az ocsmány belsőd, hogy 56x kiemeled, hogy te ápoltad őt! Bzdmeg, a párod, akit elvileg szeretsz és jóban-rosszban ott vagytok egymásnak, nehogy már piedesztálra kelljen téged emelni érte. Ez az ALAP, normális ember nem azért segít és ápolja a társát, hogy aztán az orra alá dörgölve követelőzzön, ráadásul olyan dolgot akarjon rajta behajtani, amiről mindig is elzárkózott a másik, mert vélhetően taszító/fájdalmas számára. Lehet jelen esetben a barátnőd beteg, de hogy te fejben nem vagy százas az is biztos. Semmivel nem tartozik neked a beteges szexuális igényeidet illetően azért, mert ápoltad. Meg is érdemled, hogy kivágott és még így is olcsón megúsztad volna, én sokkal jobban megaláztalak volna.

2023. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szalasztottam volna a testvéremet, de rohadt undorítónak tartom azt, hogy a párom a betegségemben arra gondol, hogy na, hogy tudom rávenni a nőmet arra, hogy az általa utált szexuális aktust megtehessem vele. Gusztustalan, önző dolog. És nem, az nem úgy megy, hogy "jaj, hát nem szakítottam vele és ápoltam, ezért megengedhető". Ha egyszer kimondta, hogy nem, akkor nem.
2023. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!