Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? MEgcsaltam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? MEgcsaltam és most elakar hagyni?

Figyelt kérdés
32/f vagyok 7 éve vagyunk házasok a feleségemmel akit szeretek, de megcsaltam már többször. Sok nővel de sose volt komoly csak szex(bár az egyikkel hónapokig szexkapcsolatban éltem) Most rájött (csak 4 nőről tud) és elakar válni. Már el is költözött egy barátnőjéhez a fiúnkkal (4 éves) ezért ne szóljátok le mert ő fair módon úgy akarta,h két napot van nála kettőt nálam. De én egyedül nem tudnék mit kezdeni egy 4-évessel. Na de nem ez a lényeg. A lényeg, hogy már ügyvédet is szerzett és meg is van beszélve, hogy mikor írnánk alá a papírokat. Jó állása van mindkettőnknek az ügyvédem azt mondta, hogy nem fog lehúzni, mindent igazságosan osztunk el... ezzel nyugtat. De a válás hol igazság? Igen megcsaltam, de házasok vagyunk! Ezt nem teheti, hogy csak így elvál!!! Milyen férfi az akit elhagy a felesége? Micsoda nő az aki csak úgy otthagyja a férjét? Szerintetek, hogyan kerüljem el a válást?

2014. máj. 19. 17:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
7-es ne szapuld a feleségem mint ahogy írtam neki is van állása
2014. máj. 19. 18:04
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Szerinted a házasság egy életre hozzád láncolja, hogy ha már nem marad szeretőd akkor legyen kivel dugnod? Örülj, hogy ennyivel megúsztad, mert gerinctelen féreg vagy és nem érdemelsz meg egy nőt sem, nem, hogy családot. Én szívem szerint pépesre verném a fejedet, mert a megcsalás a legundorítóbb dolog. Főleg a többszörös. Undorító vagy és köszönd meg a jo Istennek, hogy ennyivel megúsztad és nem lett kikaparva a szemed ahogy annak lennie kéne. Roh@dék...
2014. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Köszi kérdező, jót röhögtem:DD Komolyan vannak ilyen emberek?:D Bár a feleségednek ez annyira nem vicces...

Gondolkodtál volna korábban, fogadd el a válást, addig míg csak válni akar és nem felnégyelni. :)

2014. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Költőnő? ***** válasza:

Kérlek mondd, h kamu:)

Ha nem; csodálkozom h ennyi ésszel még szabadlábon vagy xd

2014. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem kamu és jó lenne egy értelmes válasz is. Egy nő nem hagyhatja ott csak úgy a férjét. A házasság egy életre szól.
2014. máj. 19. 18:43
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy életre szól, akkor miért létezik válás?

Ezt elb*sztad, f**szikám. :)

Azt hitted, hogy majd simán félrek*rsz, és nem lesz felelőssége? Ennyire idiótának nézted a feleségedet?: )

Megérdemled, mert ott fog hagyni.

És a legjobb benne,hogy de igen, csak úgy otthagyhat. : )

2014. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Költőnő? ***** válasza:

De minek házasodsz te címeres ha a farkadra meg nem bírsz csomót kötni? Xd

hajjajj szépecsém, veled is csak többen vagyunk:D

2014. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Noydra ***** válasza:

Najó ez tényleg kamu.

Hát ennyi ésszel a netet se tudná használni.:D

2014. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Igen, egy életre szól, amennyiben a felek betartják a benne foglaltakat. Ehhez pedig hozzá tartozik a hűség is. Nem mindenkinél, de ha nem tudsz hűséges lenni, ezt is lehet nyíltan kezelni, létezik pl. nyitott házasság is. Az legalább őszinte. Te átverted a feleséged, felrúgtad a kereteket. Tudod, a jogban úgy van, hogy ha az egyik fél előzetes egyeztetés nélkül, egyoldalúan nem tartja be a szerződésben foglaltakat, akkor a másik félnek jogában áll minden különösebb indoklás nélkül felbontani a szerződést.
2014. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Milyen férfi az akit elhagy a felesége? "


Olyan férfi aki nem szereti eléggé a feleségét ahhoz hogy hogy hűséges legyen. Pedig erre fogadalmat tett.


"Micsoda nő az aki csak úgy otthagyja a férjét? "


Nem csak úgy hagyott el. Azért hagyott el mert megcsaltad. Mégis miért is kéne eltűrnie hogy megalázd?


"Szerintetek, hogyan kerüljem el a válást?"


Erre az előtt kellett volna gondolni hogy félrek..rogattál. Most már késő.


Azért nem mondom... van bőr a pofádon hogy még te háborogsz hogy jaj elhagy, pedig te vetettél véget a házasságnak a hűtlenségeddel...

2014. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!