Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? MEgcsaltam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? MEgcsaltam és most elakar hagyni?

Figyelt kérdés
32/f vagyok 7 éve vagyunk házasok a feleségemmel akit szeretek, de megcsaltam már többször. Sok nővel de sose volt komoly csak szex(bár az egyikkel hónapokig szexkapcsolatban éltem) Most rájött (csak 4 nőről tud) és elakar válni. Már el is költözött egy barátnőjéhez a fiúnkkal (4 éves) ezért ne szóljátok le mert ő fair módon úgy akarta,h két napot van nála kettőt nálam. De én egyedül nem tudnék mit kezdeni egy 4-évessel. Na de nem ez a lényeg. A lényeg, hogy már ügyvédet is szerzett és meg is van beszélve, hogy mikor írnánk alá a papírokat. Jó állása van mindkettőnknek az ügyvédem azt mondta, hogy nem fog lehúzni, mindent igazságosan osztunk el... ezzel nyugtat. De a válás hol igazság? Igen megcsaltam, de házasok vagyunk! Ezt nem teheti, hogy csak így elvál!!! Milyen férfi az akit elhagy a felesége? Micsoda nő az aki csak úgy otthagyja a férjét? Szerintetek, hogyan kerüljem el a válást?

2014. máj. 19. 17:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szereted a nagy sz*art. Én nem szoktam bántani azt akit szeretek.. márpedig azzal, h csaltad több nővel is elég nagy lelki sérülést okoztál neki. Elárulom neked, h ez rohadtul megvisel egy embert lelkileg.. Egy szarnak érezheti most magát, akinél minden útszéli k**va jobb...

Ezt nevezed te szeretetnek ?

Persze mondogatod neki gondolom, h "szeretlek" csak rohadtul nem úgy cselekszel, h ez látszódjon is ... Üres szavak.

2014. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Igen egy házasság egy életre szól. KÉT EMBER számára, és CSAK ANNAK a KÉT embernek. Ez már nekem is kamu szagú, mert ennyire gyökér, senki sem lehet. Nem engedem, hogy legyen...Ez már veszélyesen hülye kategória.
2014. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ilyen ember nem létezik...
2014. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen, a házasság egy életre szól, mint az, is amit akkor megfogadtál: HŰSÉG. Tehát te rúgtad fel az egész házasságot a megcsalással, minden a te hibád, jól teszi, hogy elválik.
2014. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Költőnő? ***** válasza:
Kérdező itt nem fogsz buksimit kapni bhogy is szeretnéd.
2014. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Miért, egyébként hogyan képzeled el a jövőtöket a továbbiakban? Ez komolyan érdekel.

Tegyük fel, hogy visszajön hozzád, mondjuk a gyerekre hivatkozva. (Tudd, hogy akkor a gyerek fogja a rövidebbet húzni, bár így is. És mindig a gyerek szívja meg, csak erről a "felnőttek" hajlamosak megfeledkezni.) Te pedig továbbra is vígan kefélsz másokkal, mert hát az igenis kijár neked, hiszen te vagy a teremtés koronája.

Ha fordított lenne a helyzet, te hogyan éreznél? Tűrnéd, hogy a feleséged csaljon? Vele maradnál?

2014. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!