Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mai világban az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban az hogy egy 20-30 éves nő tudjon főzni valóságtól elrugaszkodott elvárás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sok ismerősömmel beszéltem, és az a tapasztalatom hogy rengeteg fiatal nő egy teát magabiztosan megfőz, de azon kívül semmit.


Vagy ha igen, az általában inkább nevezhető szerencsétlenkedésnek, mint főzésnek.


Sokak szerint ez teljesen rendben van, tehát még az akarat sincs meg.


Ti hogy látjátok?



2020. jan. 7. 15:19
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem hülyeség elvárni és nem is értem, hogy miért fontos ez valakinek... Az ember vagy akkor tud főzni, ha rá van szorulva, hogy főzzön magának vagy pedig akkor, ha érdekli a főzés és élvezi is, kipróbál új dolgokat, tanul stb. Szerintem a világon semmi baj nincsen azzal, ha valakiben nincsen meg az akarat arra, hogy megtanuljon főzni.... Mi a francért kellene? Én például sosem élveztem, nincsen hozzá türelmem, nem érdekel eléggé, csomó idő, mennyi energia stb., emiatt egyáltalán nem akarok megtanulni komolyabban főzni és teljesen boldog, elégedett vagyok így is. Egyszerű kajákat meg tudok csinálni magamnak pl. tészta, krémlevesek, saláták stb., de a tököm sem akar fűszerekkel kísérletezni, húsokat pácolni, ilyen ragut csinálni meg olyan nokedlit szaggatni, lángost sütni stb., stb. Engem ez nem érdekel ilyen szinten, szívesebben foglalkozom mással, ami számomra fontosabb. Ma már lehet kaját rendelni, el lehet menni enni valahová és egyáltalán nem is biztos, hogy drágább is... Egy időben főzögettem magamnak, de egy személyre pl. nagyon nehéz főzni, csomó pénzt költöttem rá és nagyon sok mindent kidobáltam, mert megromlott, rám rohadt és így tovább. Szóval nekem nem hiányzik az életemből az, hogy főzzek magamra, mert így is teljesen jól elvagyok. Ha valaki csak az otthon készített kaját szereti, ahogyan ő akarja vagy van egy ilyen fixációja, akkor nyugodtan főzzön csak, tanulja meg és csinálja csak. Mástól elvárni viszont hülyeség és értelmetlen.
2020. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
90%
Tudok fozni, de utalok vele pepecselni, ido megy el ra, mosatlant termel aztan azzal is megy az ido, hogy rendet rakjak. Inkabb rendelek valamit, aztan a szemet mehet a kukaba. A parom is tud fozni, szakacs, de szerencsere neki sincs baja a rendelt kajaval. Ezen kivul neha fozunk valami extrat egyutt, kozos program gyanant, egy hetvegi napon, de a mindennapi fozocskezest csak azert, hogy a 15 perces eves miatt masfel orat toltsunk a konyhaban, egyikunk se kedveli.
2020. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
20%
Mai nő csak szopni tud,nem főzni.
2020. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
87%
Ez erősen egyénfüggő szerintem. Én pl. amint kirepültem a szülői házból, egy olyan házasságom volt, ahol a férjem szakács volt, a konyha közelébe se mehettem, az az ő területe volt :D Mióta egyedül vagyok, azóta meg semmi kedvem egymagamra összekoszolni az egész konyhát, nem fordítok erre sem időt sem energiát, max egyszerűbb tésztakajákra, levesekre.
2020. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom de ha manapság minden nő független, diplomás, értelmiségi és haladó szellemiségű, akkor miért csak egy fagyasztott pizza megmelegítéséig jutnak egy rántotthús helyett?
2020. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
98%
Sokan başznak a főzésre. Ezért jó nekem, mert férfiként anyám mindenre megtanított. Főzök, mosok, takarítok, még varrni is tudok kisebb, egyszerűbb dolgokat tűvel-cérnával. 32F
2020. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
88%

Nem elrugaszkodott elvárás. De te is tudod teljesíteni férfiként? Mert szerintem pl. az alap, hogy egy felnőtt ember tudjon magának ételt készíteni akkor, ha az anyukája nem teszi a szájába. 29 vagyok, tudok főzni. Nem vagyok hatalmas konyhatündér, de azért megoldom. És a velem egyidős barátnőim közül mindegyik főz otthon....

De te, férfiként vajon tudsz-e? Mert szerintem nem illik olyan dolgot elvárni a másiktól, amit te nem tudsz teljesíteni.

2020. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
75%
Ha az én főzésem szerencsétlenkedésnek mernéd nevezni, tökön rúgnálak.
2020. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
86%
Jogos elvárás férfitől és nőtől is, hogy képes legyen saját magáról gondoskodni ebben a korban. Ebbe nyilván az is beletartozik, hogy ha éppen egyedül van, tudjon magának kaját csinálni.
2020. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
0%
Igen az.
2020. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!