Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mai világban az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban az hogy egy 20-30 éves nő tudjon főzni valóságtól elrugaszkodott elvárás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sok ismerősömmel beszéltem, és az a tapasztalatom hogy rengeteg fiatal nő egy teát magabiztosan megfőz, de azon kívül semmit.


Vagy ha igen, az általában inkább nevezhető szerencsétlenkedésnek, mint főzésnek.


Sokak szerint ez teljesen rendben van, tehát még az akarat sincs meg.


Ti hogy látjátok?



2020. jan. 7. 15:19
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
87%

Engem anno pl. megtanítottak otthon főzni, de ma már egy pasitól is elvárható, hogy alap dolgokat össze tudjon dobni magának, mert ma már javarészt a nők is dolgoznak, nem lehet mindent tőlük várni.


Legtöbb embernek eljön az ideje, hogy erre rászoruljon és megtanul. Csak egy férfi is fogja fel ezt ésszel és ne a nőtől várja a csodát.

2020. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy írták, előbb-utóbb mindenkinél eljön az idő, hogy muszáj megtanulnia legalább alap dolgokat összeütni, de személy szerint engem az sem érdekel, ha valaki egész éltében étterembe jár, rendeli az ételt magának. Az ő dolga, én ha akarok itthon összedobok valamit.
2020. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
78%
Újíts be egy osztrák parasztlányt. Ô olyanokat fog fôzni, hogy csak pislogsz. Csak ha nem érsz haza pontosan evés idôre, kivilágított sodrófával fog várni.
2020. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
88%

Engem, amíg a szüleimmel laktam, anyám mindig kritizált bármit akartam főzni vagy sütni, és ezzel el is vette a kedvem az egésztől. Tehát nem tudtam 23 éves koromig főzni. Aztán összeköltöztem a barátommal, aki szintén nem tudott, és együtt megtanultunk. Szerintem nagyon jól főzünk mostmár mindketten, és szeretjük is csinálni.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem csak a lustaságon múlik ez a dolog.

2020. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
89%

A mai rohanó világban, amikor egy nő is napi 8 órát dolgozik, miért elvárás felé, hogy még főzzön is? Én szeretek főzni, ha baromi sok időm van rá. Ha nincs, akkor nem, mert szívesebben töltöm azt a pár órát olyasmivel, amivel szeretném. Elég egy napra a kötelező körökből annyi, amennyi jut. Hétvégén főzünk inkább éhenhalás ellen, de akkor sem mindig csak én.

Mit nevezünk főzni tudásnak egyáltalán? Alap kajákat megfőzök, receptből szinte bármit, de ettől függetlenül van olyan, aminek nem állok neki, ha olyat ennénk, inkább elmegyünk valahova.

Miért megvetendő ez?

2020. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
59%
Hadd kérdezzem meg, Te mint férfi meg tudsz javítani bármit is a házban/házon? Mert neked meg ez lenne az alap, nemde?
2020. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
58%
23-as: hát ezen dőlök a röhögéstől!Köszi, hogy feldobtad a napomat!
2020. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
23%

Az tényleg igaz hogy egy fogyatékos is ki tud sütni egy kis csirke hust recept alapján... és igen szerintem ez egy alap elvárás mint az hogy a férfi legyen önellátó (pénz kereső...!) kigyúrt figyelmes aki jo a szexben meg minden létező dologban mig a csaj egy fostos csirke mellet sem tud kisütni....


Férfi létemre tudok főzni sütni bármit meg tudok szinte csinálni és ugy hogy nem vagyok Szakács...! Szoval igen nálam ez elvárás de nem is párkapcsolatban hanem mert ezt jelenti felnőttnek lenni hogy tudsz magadról gondoskodni (bocs ez csak az egyik fele! a masik fele meg hogy ténylegesen felnőtt a mentalitasod az kb olyan 25-26 évesen van.... ) az meg a masik hogy ugye ez egyfajta társadalmi elvárás is hogy a nő jo legyen a háztartási dolgokban...

2020. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
21%
Nőtől elvárni nem lehet, hogy tudjon főzni vagy hogy végezzen a háztartásban bármit is, mert ő is dolgozik. De a férfitől elvárható, hogy úgy nézzen ki, mint egy filmsztár, végezze a házimunkát és legyen pénze. Nő felé kb nem lehet semmi elvárás :D
2020. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 Noblesse Oblige ***** válasza:
69%

Egy szabály van: aki olvasni tud az főzni is!


Így pedig az instába bújt legelkényeztettebb cicamica is össze tud dobni egy netről lenézett receptet.

2020. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!