Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mai világban az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban az hogy egy 20-30 éves nő tudjon főzni valóságtól elrugaszkodott elvárás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sok ismerősömmel beszéltem, és az a tapasztalatom hogy rengeteg fiatal nő egy teát magabiztosan megfőz, de azon kívül semmit.


Vagy ha igen, az általában inkább nevezhető szerencsétlenkedésnek, mint főzésnek.


Sokak szerint ez teljesen rendben van, tehát még az akarat sincs meg.


Ti hogy látjátok?



2020. jan. 7. 15:19
1 2 3 4 5
 31/45 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Két opció van: egy felnőtt ember nemtől függetlenül tudjon gondoskodni saját magáról (takarítás,rendrakás, főzés), vagy legyen elég pénze, hogy fizessen valakinek, aki megcsinálja ezeket helyette (bejárónő, szakács, stb). Minden más saját maga szemszögéből gáz.


Viszont téged az nem sokban befolyásol, hogy egy nő nem tud jól főzni pl., szóval nem értem miért elvárás.


Nekem se elvárás az, hogy a kiszemeltem tudjon pl. bútort szerelni, mert 1: ha kell megcsinálom én, vagy 2: fizetek valakit aki megcsinálja helyettem. Ehhez semmi köze nincs másnak :D

2020. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
30%

"Jogos elvárás férfitől és nőtől is, hogy képes legyen saját magáról gondoskodni ebben a korban. Ebbe nyilván az is beletartozik, hogy ha éppen egyedül van, tudjon magának kaját csinálni."


Ezzel egyetértek, de nekem itt befigyel az, hogy amit nem szeretek, azt nem tudom megfőzni. Ha tudnék rántotthúst csinálni, mindig azt zabálnék, és visszahíznék mindent. Olajsütőm sincs.


Tehát főzni olyan értelemben, hogy magamnak kigrillezni egy husit tudok, de olyan értelemben, hogy kocsonya, paprikás krumpli nem, mert meg se enném.


(Amúgy nem értek egyet azzal sem, hogy aki tud olvasni, az tud főzni is. Akkor elsőben Gordon Ramsay lettem, wow... kaja és kaja közt is óriási különbség van, plusz a receptek sem írnak le semmit. Picha sem vagyok, de láttam instán egy levesreceptet, kell bele "chicken bone broth", ez gondolom a levesalap lesz. Ez mi? Egy ízesített kocka? Vagy valami előkészített trutymó? Vagy nekem kell kajapazarlással megcsinálnom?)

2020. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
82%

"De a férfitől elvárható, hogy úgy nézzen ki, mint egy filmsztár, végezze a házimunkát és legyen pénze."


És a férfiak teljesítik ezeket az elvárásokat?

2020. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem olvasd el mégegyszer az egészet, amit írtam :)
2020. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

"De a férfitől elvárható, hogy úgy nézzen ki, mint egy filmsztár, végezze a házimunkát és legyen pénze."


Nem felejtetted ki, hogy legyen legalább 20 cm-es farka?


(Csak hogy még életszerűbb legyen a lista. xD)

2020. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Nem akartam minden alap elvárást leírni.
2020. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

"De a férfitől elvárható, hogy úgy nézzen ki, mint egy filmsztár"


Ez kiütött, gyerekek... 💀

2020. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
85%
Bárki lehet filmsztár, lásd Rowan Atkinson (Mr Bean), Danny DeVito vagy Adam Driver. Úgyhogy ez nem egy megugorhatatlan elvárás. :D
2020. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
82%
30 elmultam, tudok krumplipuret csinalni es bolognai spaghettit es ennyi. Ez meg soha senkit nem zavart, sem a volt sem a jelenlegi ferjemet, tudtak amikor elvettek es nyilvan nem ezert vettek el. A dolog ironiaja hogy viszont tudok es szeretek sutni, de fozni.....fogalmam sincs hogy kell es nem is nagyon erdekel.
2020. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
0%
Itt a bizonyíték, hogy semmi szükség nincs a nőkre.
2020. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!