Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mai világban az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban az hogy egy 20-30 éves nő tudjon főzni valóságtól elrugaszkodott elvárás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sok ismerősömmel beszéltem, és az a tapasztalatom hogy rengeteg fiatal nő egy teát magabiztosan megfőz, de azon kívül semmit.


Vagy ha igen, az általában inkább nevezhető szerencsétlenkedésnek, mint főzésnek.


Sokak szerint ez teljesen rendben van, tehát még az akarat sincs meg.


Ti hogy látjátok?



2020. jan. 7. 15:19
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
74%
40 Valojaban ferfiakra nincs szukseg. Mar a szaporodast is megoldottak nelkuletek, laboratoriumban, ket noi sejtbol, szoval lehet felkeszulni a kihalasra.
2020. jan. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Nem akarom senkinek az érzéseit megbántani, de aki azt írta, hogy - szerinte - "nincs szükség" nőkre / férfiakra (bármilyen okból), annak van kedve elgondolkozni azon, hogy ő mennyire éli azt az életet férfiként / nőként, amit szeretne, mennyire van rendben a saját férfiasságával / nőiességével, és mennyit tett azért, hogy kihozza magából azt a férfit / azt nőt, akivé valaha válni szeretett volna, hogy boldog és teljes életet élhessen?
2020. jan. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
42 En megvagyok, csak szeretem huzni az itteni ferfiakat, viccesek az allando hisztijukkel. A valo vilagban semmi bajom a ferfiismeroseimmel, nagy reszuk normalis, jo arc :)
2020. jan. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármelyik nem eltűnése jó lenne.
2020. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal baj, ha valaki a hagyományos értékrendet, férfi-női viszonyt preferálja. Csak akkor találjon olyan társat, aki szintén így gondolkozik, esetleg tartsa is el, mert hogy azért az is hozzá tartozik a bulihoz, hogy régen egy nőnek nem nagyon volt más dolga, mint háztartást vezetni és gyermeket nevelni. Plusz néha kivenni a részét a kerti munkából.

Én nem szeretek főzni. Ahogy anyukám és a nagymamám sem. Szükséges rossz, de még a nagymamám is azt mondja, hogy a mai világban annyira sok szerepe van egy fiatal nőnek és férfinak és végtelen a lehetőségek tárháza... miért kellene mindennap főzni? Régen ez kényszer volt. Ma már azért nem kell éhen halni akkor sem, ha valaki nem szeretne erre időt áldozni.

Ami a gondolkozásomat megváltoztatta valamilyen szinten, az a gyermekvállalás volt. Bár nem szeretek főzni, számomra evidens, hogy a gyermekeimet olyan étellel etetem, amiben tudom, hogy mi van, így már hozzátáplálásnál elkezdtem főzögetni olyasmiket amiket megehet és mi is szívesen eszünk. Legalább minden másnap friss meleg vacsora várja a férjemet. Ráérek, megcsinálom, nem tehernek élem meg. Napi 8-9 óra munka mellett nem tettem és ha ez még kiegészül a gyerekek mindennapos dolgaival sem fogom. Max hétvégén.

Annak ellenére, hogy mostanában szoktam főzni sem gondolom azt, hogy tudok. :)

Szóval szerintem egy kapcsolatban minden teljesen rendben van, ami mindkét fél számára elfogadható.

2020. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!