Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Jópofát vágtam mindennap , kacagtam a kollegakkal , de belulröl fájdalom szetfeszitett mert látni kényszerultem , hogy a kollégám , aki mindig velem kacagott es flörtölt , es akivel csak egy hajszál választott el, hogy összekerüljünk , más nönek udvarol . Es annak teljes gözzel miutan a csaj gondolom odatartotta neki

Persze , tegyem túl magam , ezek szerint nem én kellettem és én mindig kijózanodtam , ha láttam , hogy az érzéseim nincsenek viszonozva . Most mégsem sikerul . Kegyetlen dolog ezt mindennap végignézni , hogy milyen szépen haladnak elöre . Es a nö tudta hogy nekem tetszik a férfi és a kolléga is , hogy azzal a növel összevesztem egy fèl éve . És mégis ez folyik

Persze idönkent engem is megölel , gondolom vigssztal , hogy szep vagyok stb de kit melegit mikor latszik hogy a masikkal alig varja hogy elvonuljon kettesben.

Most mar az életkedvem is elment es nem értem én sem miert es tudom , hogy nem érdemes , de ez nem elhatározás kérdése sajnos most az egyszer

Ebbe a ferfibeszerelmes voltam életemben másodszor fordult ez elö

Nem tudom miert szenvedek , mas pasira gondolnisem akarok , szeretnék túllépni ezen az értelmetlen dolgon de nem lehet .

Most is foglalkoztat . Több mint valószinu hogy azért traumatizálódtam , mert rákényszerultem ezt végignézni , maskepp reg elmentem volna , ha megtehetem volna es nem jutottam volna idaig idegileg

Most megsúgta meg megirta ( úgy hogy a másik érzéseit ne sértse ) , hogy szexelne velem , de csak jobban fáj , mert azzal nyugtattam magam , hogy én nem jövök be neki es ez egyoldalú szerelem

Nem tudnam ezt sose megbocsajtani amúgy sem , hogy engem hanyagolt a masikért



2020. jan. 14. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy könnyebb lesz ha felmondassz és másik munkahelyre mész.
2020. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt en is tudom de egyelöre nem lehet
2020. jan. 14. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

1, Fel kéne nőni. Tiniszinten élve nehéz az élet.

2, Ajánlott a vesszők helyes használatának megtanulása.

3, Te vagy az, aki szereti hangoztatni, hogy senkinek sem elég jó, ugye?

2020. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem az írta, hogy szeret és viszonozza az érzéseid, hanem hogy szexelne veled...Verd ki a fejemből, látja hogy szerelmes vagy belé és kihasználna.
2020. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A másiknak is ennyit ajanlott , csak elbonyoloódtak
2020. jan. 14. 13:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a másikat mivel szédíti.Mind a kettőtöket bolondítja.Neked meg max az egod van besérülve, mert pont azzal érzi jól magát, akivel te összevesztél és még több is lehet köztük, meg hogy nem érted epekedik továbbra is.Nőként írom.Felejtsd el,ki akarna ilyen kis alja játékot játszani, hogy húzzák az agyam, előtte ölelgeti,udvarolgat a másik nőnek aztán meg nekem írkálja hogy megdugna..tudod mikor sírnék az ilyenért.
2020. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy még mindig van, aki komolyan válaszol a szánalmas kamu kérdéseidre.... De könyörgöm, tanulj már meg helyesen írni és értelmesen fogalmazni, hogy legalább ne lehessen tudni, már megint te vagy az. Beteg vagy, de nagyon.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Hol vannak ilyenkor a moderátorok???

2020. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ez nem lenne kamu, azt mondanám, hogy meg kell érni belül, csak akkor fogja tudni az ember felnőttként kezelni az ilyen szitukat. Addig meg sokszor megtapossák a lelkivilágodat. Nyilván fáj végignézni, hogy aki veled érezte jól magát, az most mással kávézgat, vagy éppen annak teszi a szépet, akit ismersz. Ezeket a pofonokat sokan megkapjuk napi szinten, de nem lehet ilyen méltatlan helyzetek miatt sírva kifutni az ajtón. Viselni kell ennek a terhét.
2020. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi 8 as , viseltem de nehez volt
2020. jan. 14. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is udvarolt volna egy "új szerelem" - miután a régivel MINDEN KÖTÉL SZAKADT - de ha egyszer akadt Neki másik Hölgy, akivel jobban érzi magát...?! Most miért rágódjak ezen?!


Ui: nekem viszont maradt a "régi" - akivel FÉLÉV KŐKEMÉNY HARAGSZOMRÁD után az elmúlt egy hétben - valamelyest tűrhető lett a köszönőviszony.


(De részemről befejeztem a "régi"-vel. Inkább csak a kényszerű beszélőviszony maradt, semmi más...) SOHA NEM KEZDENÉM ÚJRA, BÁRMENNYIRE "KEDVES"-NEK TŰNIK ismét!!!

2020. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!