Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit jelent az, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit jelent az, mikor azt mondjátok ismerkedés szakaszában, hogy "lassítsunk kicsit, túl gyorsan akarod, meg hogy még nem vagyok túl korábbi csalodásomon, és bizalmi problémáim vannak, nem tudok megnyilni stb"?

Figyelt kérdés
Teljesen belehabarodtam egy lányba es ezt a reakciót kaptam. Van okom félni? Félek hogy elvesztettem. Alig írok már neki, miután ezeket a dolgokat felhozta. Szeretnek turelmesnek tunni, de azert jo lenne tudni, hogy reális e a vágyam, vagy csak áltatom magam...
2020. ápr. 29. 01:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ajánljad fel neki a barátságodat egyenlőre. Ezzel korlátlan időt biztositasz neki a lelki gyógyulásra, mi több, kialakulhat köztetek egy bizalmi állapot, minden hátsó szándék és szexuális felhang vagy kötelezettség nélkül.

Ebből aztán idővel lehet még párkapcsolat, s ha igy lesz, az olyan szilárda alapokon fog nugodni, amilyen alapjai kevés párkapcsolatnak vannak.


Én lányként mit nem adnék egy ilyen jellegű kapcsolatért, ahol a fiú a lelkemért van velem, és nem azt lesi, mikor dönthet meg.

2020. ápr. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Azt jelenti, amit tényleg írunk-írt neked a lány.

Próbálj meg barátjaként közelíteni.

Bár nem leszek népszerű, nekem ez a kijelentésem addig élt, míg meg nem ismertem a férjem. Nála azonnal éreztem, hogy úristen o.O akarom ezt a fiút, nem érdekelt már hirtelen annyira az előző kapcsolatom meg a depizés :D Sajnos, aki odáig csapta a szelet, rögtön ment friend zone-ba. Pedig komolyan gondoltam vele, de még nem éreztem magam késznek új kapcsolatra, de amikor jön életed párja, a másik feled, akkor sajnos ez van, minden addigi érzést, elvet dobsz el a francba.

De az ilyen ritka.

2020. ápr. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%
és közben te is nyersz, mert lehet, hogy nem lesz köztetek szexualitás, de vele lehetsz, megismerheted, egymás életének a részévé válhattok.
2020. ápr. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
57%
#2 kár a személyes példáddal "riogatni" a kérdezőt, hiszen mindenkinél más forgatókönyvet ir az élet. Én is átéltem azt az első látásra nagy szerelmet, és hiszem máig is, hogy az a srác volt a nagy Ő nekem, mégsem engem választott végül... S az azt követő évtizedben éppen egy nagyon szoros, de szexmentes barátság helyettesitette az életemben a szerelmet, a párkapcsolatot - hozzáteszem, frenetikus módon, amit sokan megirigyelnének.
2020. ápr. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
15%

Válaszom: [link]


Kitartást tesó.

2020. ápr. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
igen ám, de azóta hogy kicsit szigorubban tudtara adtam hogy szeretnem komolyabban megismerni, mintha elvesztette volna az erdeklodeset, mondta h erre o nem áll készen, es nem beszéltünk egy hétig. akkor reméltem megenyhul a szive, de nem. azóta meg csak vegetalunk, mintha elvesztett volna az érdeklődését, igy eleg nehéz barmit is tenni. de mi van ha honapokig itt fogunk tartani? addig ezerszer megőrülök. meg mi ez a nem tudok megnyilni dolog, igy hogy baratkozzak? megemészt ez a bizonytalanság
2020. ápr. 29. 01:51
 7/38 anonim ***** válasza:
90%

ő szólt, hogy nem áll készen, minek erőltetted?


jaj, de sokat kell még tanulnod...

2020. ápr. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

köszi #5 :D


de ha így van, mi a retkes fszert nem mondja meg egyenesen. kinek jo ez a kinlodas, neki sem hianyzik h olyan valaki irjon aki zavarja

2020. ápr. 29. 01:55
 9/38 A kérdező kommentje:

képtelen vagyok kezelni ezt a nem állok készen dolgot. üljek egy helyben fél évig és várjam hogy irjon h na mizu. vagy ketnaponta küldjunk egymasnak kutyas memeket aztan majd lesz valami.


de nyilvan én vagyok a hulye, mert nagyon beleeltem magam es az elejen tenyleg ugy tunt hogy partner benne

2020. ápr. 29. 02:00
 10/38 A kérdező kommentje:
kiabrandito es elszomorito hogy egy (számomra) komolynak tűnő emberi kapcsolat olyan meltatlan módon végződjon, hogy egyszer csak az egyikunk nem valaszol többé a masiknak. szemelyes találkozó es sok hetnyi kommunikáció után a
2020. ápr. 29. 02:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!