Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit jelent az, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit jelent az, mikor azt mondjátok ismerkedés szakaszában, hogy "lassítsunk kicsit, túl gyorsan akarod, meg hogy még nem vagyok túl korábbi csalodásomon, és bizalmi problémáim vannak, nem tudok megnyilni stb"?

Figyelt kérdés
Teljesen belehabarodtam egy lányba es ezt a reakciót kaptam. Van okom félni? Félek hogy elvesztettem. Alig írok már neki, miután ezeket a dolgokat felhozta. Szeretnek turelmesnek tunni, de azert jo lenne tudni, hogy reális e a vágyam, vagy csak áltatom magam...
2020. ápr. 29. 01:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
31%
Öröm látni, hogy vagyunk egy páran, akik tudják, hogy valóban mi az igazság általábam, ha egy ilyen sablon szöveget hallunk vagy olvasunk, persze akadhat kivétel, amikor valóban arról van szó, amit a szöveg tartalmaz, de ez ugye nagyon-nagyon ritka.
2020. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
43%

Honnan tudod, hogy ritka? Megtörtént veled kétszer vagy háromszor (és akkor sokat mondok) és eszerint ez akkor mindig így van? Annyira bírom, hogy azért nyavalyogtok, hogy indok kell, aztán nem tetszik az indok.

Pedig a nő elmondta, hogy érez most. Nem mondta, hogy később jobb lesz, hiszen ezt nem ígérheti, de most így érez. Nem kell tovább barátkozni vele, ha nem akarsz. De el kell fogadnod ezt az állapotot.

2020. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
45%
Kétszer vagy háromszor, aha én is ettől félek... Többször volt az, mint kétszer vagy háromszor. Mindegy volt, hogy személyesen, vagy neten ismerkedtem, mindig valami sablon szöveggel jöttek elő, ha nem akartak tőlem semmit. Még az msn-es korszakban próbáltam ismerkedni, a partnereim nagy részét nem a rokonok, haverok tették ki, hanem azok a nők akikkel ismerkedni próbáltam, és az bizony nem egy-két személy volt, úgyhogy ezt be tetszett nézni, nem gyengén!
2020. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ezt a szánalomtengert. Ha nem tud rád férfiként tekinteni akkor ott kell hagyni aztán töprengjen magában. Különben évekig lelki szemetesnek használ majd és jól otthagy ha lesz fiúja.
2020. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ez lerázós szöveg, én akkor mondtam hasonlót vkinek amikor a kezdeti szimpátia után rájöttem h nekem biztos nem kell, csak nem akartam megbántani, de ígyis leesett neki a dolog.
2020. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg így érez, másrészről simán lehet lekoptatás is. Szerintem ha ennyire nem tudtad oldani a gátlásait, akkor ne álltasd magad, ő is érzi, hogy nem te leszel a megfelelő ember számára.


Én több éve szálltam ki egy kapcsolatból, amiben kb. azt éreztem, hogy soha többet nem fogok megbízni senkiben: fűvel-fával félrenyomott az exem, minden nőnemű ismerősének csapta a szelet, hazudozott össze-vissza, közben otthon játszotta a minta-társat. El nem tudtam képzelni, hogy ebből hogy lesz kiút.


Szakítás után 1 nappal ismertem meg a jelenlegi élettársamat. :D Soha nem volt még ilyen éles váltás 2 kapcsolatom között, minden okom meglett volna, hogy dobbantsak, mégsem tudtam elengedni. Jó döntés volt.

2020. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Nokent mondom, attol felek, hogy ez suket duma. Nemcsak magat hulyiti, hanem teged. Ebbol semmi jo nem lesz.

Maganyos, boldogtalan. Nem jo neki az, ami van, de nem szeretne teged.

2020. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat :(
2020. máj. 3. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!