Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit jelent az, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit jelent az, mikor azt mondjátok ismerkedés szakaszában, hogy "lassítsunk kicsit, túl gyorsan akarod, meg hogy még nem vagyok túl korábbi csalodásomon, és bizalmi problémáim vannak, nem tudok megnyilni stb"?

Figyelt kérdés
Teljesen belehabarodtam egy lányba es ezt a reakciót kaptam. Van okom félni? Félek hogy elvesztettem. Alig írok már neki, miután ezeket a dolgokat felhozta. Szeretnek turelmesnek tunni, de azert jo lenne tudni, hogy reális e a vágyam, vagy csak áltatom magam...
2020. ápr. 29. 01:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
88%
Valószinűleg túlságosan nyomultál (vagy legalábbis számára túlságosan), és ő meg ezzel nem tud mit kezdeni; lekoptatni, megbántani nem akar, de kommunikálni se, mert kinosnak érzi, igy marad a hallgatás.
2020. ápr. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
90%

Az általad leírt szerelem a te privát vágyaidról szól, semmi másról. Élményeket, örömöket akarsz valakitől, s hogy ezeket nem kapod meg tőle azonnal, frusztrált lettél. Csak rólad tehát az egész történet, nem őróla. Olyan vagy egy kicsit, mint egy kisgyerek, aki hisztizik, hogy nem kap azonnal csokit, pedig ő most arra vágyna. Ez egy teljességgel egoista szemlélet.


Az igazi szeretet ezzel szemben nem a vágyakról szól, hanem a másik ember elfogadásáról. Ebbe beletartozik az is, hogy nem akadunk ki azon, hogy a másiknak éppen nincs kedve ahhoz, amihez nekünk. Ha tehát ő most éppen főzelékre vágyik és nem csokoládéra, akkor azt lélekben el kell fogadnod, ha szeretni akarod. S azt is, hogy csak egy év múlva vágyik majd csokoládéra. Vagy soha. S nem dühöngve, hanem örülve annak, hogy ő most a főzeléktől érzi jól magát. Ez a szeretet valódi gyakorlásának a művészete.

2020. ápr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
63%
Tudsz arról valamit, mikor történt a korábbi csalódása?
2020. ápr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
80%
12- es, nagyon tetszik, amit írtál.
2020. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
71%
Azt jelenti, hogy nem nézel ki elég jól, vagy talált egy nálad jobb képű pasit.
2020. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
82%
Ahányszor ezt a sablon szöveget olvastam, vagy hallottam ismerkedésnél, mindig kiderült, hogy van egy másik csóka is a képben, akivel persze össze is jött a csaj, érdekes, akkor hirtelen túl lett a csalódásokon, nem volt gyors a tempó.
2020. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
62%

Én lány vagyok, és nem egyszer jártam már így. Adott egy fiú férfi, aki nagyon tetszik. Jó veme találkozni, beszélni, határozottan lehet velőle valami. Aztán egyszer csak kb. 1 hét után, minden fokozatosság nélkül számonkéri ha nem válaszolol rögtön, olyan ajándékokat vesz amiket fél évjárás után szokás, hazahív a szüleihez bemutatni. Elmondom neki, hogy ez gyorsy hagyjunk még időt magunknak. És akkor ezen a ponton tolják el a pasik. Ahelyett, hogy minden maradna a régibe, és kiakalulna fokozatosan, besértődik, alig ír, ha igen akkor is csak arról van szó mi a baj vele, letámad olyan érzésekkel amik bennem meg nem alakultak ki (kezd belémszeretni, nagyon kíván, pár hét után!?) és erre persze mondj valamit úgy, hogy ne bántsd meg. Ekkor kezdek el kiabrándilni belőle. Érett, okos férfi helyett, egy kis tinit látok magam előtt, aki annyira kanos már egy barátnőre, hogy valami eszméletlen görcsösen eröltet mindent, és tulajdonképpen mindegy lenne hogy ki és milyen vagyok, minden lány iránt ezt érezné. Ilyenkor elkezd taszítani, és nincs megállás a lejtőn.


És itt nyilván nem arról beszélek mikor valaki hónapokig cicázik veled, hanem arról, ha valaki azt mondja neked hogy időt kér, és mégis folyamatosan azt sugallja minden szavad és tetted, hogy "Na de MIKOR!!??", annál nincs kiábrándítób..

2020. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
8%
Aha, a 17-esnek is akadt egy jobban kinéző férfi, erről van szó. Tisztelt esküdtek, ne dőljenek be ennek az átlátszó, nyílván előre begyakorolt mesének, amit itt előadott! :)
2020. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
31%

A "nem állok készen" azt jelenti, hogy "nem állok készen... veled".

Kár az ilyet erőltetni, nyilvánvaló, hogy nincs meg a vonzalom, ami feledtetné az exet.

2020. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
71%
Fáj az igazsag mi, 18-as? Rossz belegondolni, hogy nem mindig az a válasz mindenre, hogy a nő egy ringyó, hanem hogy esetleg Neked kéne változtatni a jóért, éste is hibázhattál..pedig sajnos így van, ha nehezen emészted is meg. :)
2020. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!