Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit jelent az, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit jelent az, mikor azt mondjátok ismerkedés szakaszában, hogy "lassítsunk kicsit, túl gyorsan akarod, meg hogy még nem vagyok túl korábbi csalodásomon, és bizalmi problémáim vannak, nem tudok megnyilni stb"?

Figyelt kérdés
Teljesen belehabarodtam egy lányba es ezt a reakciót kaptam. Van okom félni? Félek hogy elvesztettem. Alig írok már neki, miután ezeket a dolgokat felhozta. Szeretnek turelmesnek tunni, de azert jo lenne tudni, hogy reális e a vágyam, vagy csak áltatom magam...
2020. ápr. 29. 01:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
95%

17 Pedig ez gyakori helyzet. Itt rontjátok el sokan. Előbb utóbb fog akadni más, aki nem ront ajtóstul a házba.

Mondjuk a kérdező esete lehet, hogy más.

Kérdező, szerintem búcsúzz el tőle. Ha nem te vagy az, aki átsegíti a csalódásán, akkor hiába várakozol. Egyértelmű, hogy nem akarsz a barátja lenni, így nincs mit tenned. Talán kialakulhatna valami, de garancia nincs rá.

2020. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
24%
Ugyan már, ha egy jóképű próbálkozkk, az ilyen szegény, meggyötört, csalódott lányoknál, akkor hírtelen napok alatt képesek feldolgozni a régi sérelmeket! Ez több éves tapasztalat.
2020. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehet ilyen tapasztalatod, mert nem ismersz MINDEN csalódott nőt, nem tudod, ki mikor próbálkozott nála. Ha valaki a szakítás után egy hónappal bepróbálkozik, még nem áll készen, pár hónap múlva meg igen. Olvastam már itt is, hogy lány elküldte így a pasit, hogy még nem áll készen, majd fél év múlva felhívta, de a srác azt mondta, ne játsszon vele. Na, van ilyen is.


Persze, ez simán lehet lekoptató szöveg. De a legtöbbször a nő valóban így érez, és ha enged is valaki másnak, az ugyanúgy hiba, ugyanúgy nem fog tudni megnyílni és viszi tovább a sérelmeit.

2020. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
31%
Én ahánynál próbálkoztam és ezzel a szöveggel jött elő elő, ott mindig sz volt az igazság, hogy van egy másik kan is a képben.
2020. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

igazad van 12es, látom magamon az önző szemleletet.


azonban mit csinalhat az ember, mikor szerelmi fajdalom gyötri? es ami meg rosszabb, hogy kétségek között... tudom, a szeretet szabadon hagy, de láttál már harmonikus párkapcsolatot ezen a szisztémán alapulva? Én sem

2020. ápr. 29. 09:35
 26/38 A kérdező kommentje:

17-es, ez nem csak akkor alakul így, ha egyszerűen nem erdeklodsz komolyabban iránta? illetve nem lehet hogy tényleg TE vagy az akit o szeretne?


egyebkent eszem ágában sincs szamonkeros, sertodott szerepbe bujni, szeretném folytatni azt a lassu csevereszest tovabbra is, de ez valahogy kisiklani latszik

2020. ápr. 29. 09:48
 27/38 anonim ***** válasza:
87%
Nem hagyott kétségek között. Elmondta, nem áll készen. Ezt vagy megérted es barát leszel neki, vagy keresel olyat aki készen áll. Nincs itt semmi letisztázandó dolog, elmondta az igazat.
2020. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
63%
#25: Ha egy párkapcsolat két ember egymással szembeni lelki és testi vágyainak kölcsönös kielégítésén alapszik, szinte biztos, hogy tönkremegy. Ugyanis ha kezdetben működik is ez az "üzlet", semmi garancia arra, hogy később is működni fog. A vágyak ugyanis természetüknél fogva változnak, hullámzanak, s egy ponton valamelyik félnek már nem fogja többé megérni a dolog. Épp attól válik egy párkapcsolat tartósan harmonikussá, ha a felek nem azért maradnak a másik mellett, hogy az kielégítse a vágyaikat. Hanem azért, mert örülnek egymás létének, egymás örömének.
2020. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
27%
Voltam ebben a cipőben... Az volt, hogy nem akart velem kapcsolatot, csak nem merte egyenesen a szemembe megmondani. Inkább hazudta ezt az ócska kifogást! Egy nap már nem is reagált semmire sem! Szótlanul eltűnt az életemből...
2020. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
42%

Ez koptatás. Volt benne részem. El ne hidd a maszlagot. Ez tudod mi virág nyelven?

Jó fej vagy, nincs veled semmi baj, de nem kellesz. Vagy írhatnám a másikat is, hogy Túl jó vagy hozzám, nem érdemellek meg. Ezt szokták még mondani a nők nekünk, férfiaknak. 😅

2020. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!