Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan képes valaki komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes valaki komoly kapcsolatot kezdeni egy nővel?

Figyelt kérdés

Egy rakás nő van a világon, akivel lehet randizni, moziba menni, szexelni meg ilyenek, jobbnál jobbak. Nem értem, hogy képes valaki lekötni magát egy nő mellett. 90%-ban biztos, hogy valami van a háttérben, mondjuk nem jó csajozásban az illető vagy ilyenek.


Amikor elmegy ismerkedni, és nők társaságában vagyok, akkor nyilvánvaló, hogy ki akarok próbálni közülük minél többet. Nem tudnám elképzelni, hogy akivel foglalkozok, az maradjon mindig.


2020. jún. 8. 23:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyetértés kérdése. Ha te a megfigyeléseid alapján azt akartad látni, amit, akkor ne lepődj meg, hogy azt is láttad. Attól, hogy görcsösen próbálnád megmagyarázni az emberi viselkedést, még nem lesznek ismereteid az emberi kapcsolatokról. Itt látszik az újra, hogy te mennyire kimaradtál ezekből a dolgokból. Kívülállóként láttál pár viselkedésmintát és azt hiszed, hogy annyiból áll az összes emberi kapcsolat. Hát, nem.

Tényleg randiznod kéne már egy normálisat egy csajjal. Az egészhez meg semmi köze annak, hogy melyik pasi és hogy használja ki ezt.

2020. jún. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint kevésnek érzed magad ahhoz, hogy megtarts egy nőt,ezért duzzogsz."


Nem.


Egyrészt nem duzzogok.


Másrészt, megvannak az eszközeim elvileg ahhoz, hogy megtartsak egy nőt... De az túl sok meló. Nos, igen, lusta vagyok.


De a lényeg most jön, tessenek figyelni:


Mindenkinél vannak jobbak. Ha van egy nőcsábász srác, lehet meg tudom fűzni a csaját. Viszont vannak olyanok, akik nálam 1000-szer jobban értenek a nőkhöz, azok megfűzik az én csajomat. És vannak annál is jobbak.


Mire akarok ezzel kilyukadni?


Arra, hogy bár hitegetheti magát az ember, hogy az ő kapcsolata k**vára jó. Attól még esher pofára. Lehet, nem is a csaja csalja meg őt, hanem ő lép félre.


A fentiek fényében tehát nem értem, miért várják el egyesek, hogy kialakuljon mindenkiben a komoly kapcsolatra való igény.


Szerintem az érzelmi intelligenciám rendben van. Ki tudom mutatni az érzéseimet, át is tudom érezni mások érzéseit.


Volt olyan nő, akit anyagilag is támogattam a saját pénzemből, és még csak vossza sem kértem. Mert őszintén segíteni akartam, mert tudtam, hogy nehéz helyzetben van.


Inkább csak örök szkeptikusnak nevezem magam. Ez viszont kell is ahhoz, amilyen szakmát majd akarok végezni (természettudományon belül).

2020. jún. 9. 01:06
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Kihagytam: "te lenézel másokat még nem fog téged semmiféle *erkölcsi magasságokba repíteni."

Ha a barátod húzza meg a barátnőd ott a barát is sáros, de a te értelmezésedben ő nem lehet az, hiszen nincs nőböl. Hibázni, csalni, érzelmi alapú döntéseket hozni "kizárólag" nők hozhatnak. Nagyon értelmes.

2020. jún. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor féljél csak egész életedben nehogy átverjenek.
2020. jún. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Ezt írod:


"Ha te a megfigyeléseid alapján azt akartad látni, amit, akkor ne lepődj meg, hogy azt is láttad"


Látod, ebben lehet igazad van.


Olvastam egy könyvet, ajánlom neked is.


Beau Lotto: Láss csodát


Link: [link]


Ez arról szól, hogy nem ismerhetjük a valóságot, mert azt különböző szűrőkön át látjuk. Mármost lehet, hogy az én valóságképem téves. De honnan tudod, hogy a te világképed nem az? Lehet, mindketten tévedünk.


Én mindenesetre be akarom magam biztosítani, ezért igyekszem a legreálisabb modelt felállítani a világról.


Tudod, hogy miért jó előre megírt forgatókönyv alapján csajozni? Mert akkor be van az ember biztosítva. Úgy folyik a dolog, és oda, ahová akarja. Ha felteszek egy sablonkérdést, tudom kb. milyen válaszokat kaphatok, így már a reakció is megvan.


De aki ezt csinálja, az még nincs a nagyok között. Mondtam, hogy nem tartom magam sikertelennek. Nos, sikeresnek sem tartom magam, mert a spontaneitásban még van hová fejlődnöm. Az új helyzeteket nehezen kezelem, van úgy, hogy nem tudok vele mit kezeni. Bizony volt úgy, hogy felsültem a csajnál, mert annyira új volt a helyzet.


Írod:


"Ha a barátod húzza meg a barátnőd ott a barát is sáros, de a te értelmezésedben ő nem lehet az, hiszen nincs nőböl."


Fúú... Ez nehéz téma.


Nézd, az a helyzet, hogy az emberré válással kialakultak bizonyos normák, hogy pl. nem húzzuk meg a haver csaját. De ugyanakkor ott van az evolúciós ösztön a szexre. Szóval a normák szerint sáros, de a természet rendje szerint nem.


Már régóta gondolkodom azon, hogy ha megcsal egy nő, vajon mennyire kell haragudni a pasira. Végül is, csak kihasználta a lehetőséget... Én vajon nem tettem volna? Persze nyilván ha haver az illető, az szemétség. De ha idegen? Mert vajon engem érdekelne, egy idegen pasi, hogy mit szólna hozzá, ha megdugom a csaját?


Nem. Azért nem, mert ő is azt tenné helyemben. Ez alapján nen reális haragududni rá. Persze egy szerelmi kapcsolatban az ember nem racionalizál, szóval amit leírtam, annak csak elméleti haszna van.


Fú.. Bocs ha lefárasztottalak. Egy rakás baromságot írtam, de azért köszi, hogy válaszolgattál. :D

2020. jún. 9. 01:34
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Úgy képes erre valaki, hogy veled ellentétben érzelmileg is ember, nem csak fizikailag és biológiailag.
2020. jún. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

"Ez arról szól, hogy nem ismerhetjük a valóságot, mert azt különböző szűrőkön át látjuk. Mármost lehet, hogy az én valóságképem téves. De honnan tudod, hogy a te világképed nem az? Lehet, mindketten tévedünk."

Persze, bármeddig lehet a dolgok relativizálását húzogatni, csak a gyakorlatban sok értelme nincs. Nem én írtam ki arról kérdést, ami nekem kényelmetlen, hanem te. Nem én megyek a dolgokba előítélettel, hanem te. Te nem is adsz teret annak, amiről beszélsz és még te magad is érzed, hogy valami nem stimmel a gondolatmeneteddel.


"Én mindenesetre be akarom magam biztosítani, ezért igyekszem a legreálisabb modelt felállítani a világról."

Nyugodtan. De, akkor lesz egy csomó olyan kérdésed, mint ez és nem fogsz rá választ kapni, mert ki sem próbálod, hogy milyen néha kockáztatni.


És írsz a csajozásról. Persze, tudom milyen úgy csajozni, hogy végigmegyek egy módszeren és előre tudom a csaj reakcióit. Ebből lehet szex, de több nem. És nem feszengek, ha ez a bebiztosítás nincs meg, hanem érdekel, hogy mi lesz enélkül.


Volt már egyáltalán barátnőd?

2020. jún. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Legutóbb 2017-ben volt barátnőm. De közölte, hogy nem szerelmes belém, és kiment külföldre az exéhez, elhagyott engem.


Onnantól fogva alakítottam ki azt a szokásomat, hogy olyan nőket keresek, akik "barátság extrákkal" kapcsolatban vannak benne. Meg bulikba jártam, stb. egy halom nővel kezdtem.


És érted, ha sok csajnál kezdeményez valaki, akkor statisztikai alapon is talál olyanokat, aki lefekszik vele. Szóval ezért (is) nem kellett nekem prosti.


Az én módszerem ez: járj el sokat ismerkedni, előbb-utóbb találsz olyan nőt, aki lefekszik veled.

2020. jún. 9. 01:57
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál, hogy kéne valamit kezdeni az összetört szíveddel?
2020. jún. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi célod van ezzel? Miben jobb ez mint kiverni magadnak?
2020. jún. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!