Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan képes valaki komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes valaki komoly kapcsolatot kezdeni egy nővel?

Figyelt kérdés

Egy rakás nő van a világon, akivel lehet randizni, moziba menni, szexelni meg ilyenek, jobbnál jobbak. Nem értem, hogy képes valaki lekötni magát egy nő mellett. 90%-ban biztos, hogy valami van a háttérben, mondjuk nem jó csajozásban az illető vagy ilyenek.


Amikor elmegy ismerkedni, és nők társaságában vagyok, akkor nyilvánvaló, hogy ki akarok próbálni közülük minél többet. Nem tudnám elképzelni, hogy akivel foglalkozok, az maradjon mindig.


2020. jún. 8. 23:30
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Nos, 10-es nincs igazad, és nem értem miből szűrted le azt, hogy árad a válaszomból, hogy szerinted sikertelen vagyok, amikor ez nem így van. Soha nem mennék prostihoz, mivel azt élvezem, amikor kívánnak a nők, és nekem az nem okozna örömet, hogy valaki pénzért fekszik le velem. Én vagyok az a fickó, aki egy éjszakai klubban elsőként fejezi be a beszélgetést egy nővel, ha az meg akarja magát hívatni egy italra.


A kérdést azért tettem fel, mert egy unalmas éjszakán egyedül vagyok a lakásban, és szeretnék beszélgetni idegenekkel. Közben egy idegen nyelvű művet is olvasnék, és időnként visszanézek ide, válaszolni, mert nem akarok még aludni.

2020. jún. 9. 00:14
 12/42 anonim ***** válasza:
98%

#11: Egyszerűen a fogalmazásodból látszik, hogy valamit nagyon előakarsz adni, valamiben nagyon megakarod mutatni magad, de nincs mögötte tartalom. Egy anonim oldalon ezt simán előadhatod, csak épp aki már lefeküdt pár csajjal, annak hamar leesik, hogy egy álomvilágot próbálsz meg előadni.

Ha legalább már 2-3 lánnyal randiztál párat és szexeltél, akkor már abból leesett volna, hogy nem egyformák és nem úgy van, hogy "randizgatsz, szexelgetsz meg ilyenek".

És látod... Ha lenne képben egy nő, akkor nem idegenektől próbálnád megtudni, hogy miért akarnak komoly kapcsolatot, hanem már rég vele lennél az ágyban vagy ennétek a kaját, amit a kedvedért összedobott fél egykor.

2020. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
12-es beletrafált. Látszik, hogy csak kiírtál egy bugyuta kérdést, hogy alatta nyomhasd a megkeseredett, megjátszott, kamu legendákat.
2020. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem pszichopata vagy autista lehetsz azoknak nehéz az érzelmeket összeegyeztetni az életében. De tudd, hogy a többség nem tud veled azonosulni, mert ők normális emberek.
2020. jún. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jogos a kritika, ugyanis azon kívül, hogy leírtam dióhéjban hogyan élek, semmit sem írtam magamról, így nincs is mit előadni. Mondtam, hogy egyedül vagyok jelenleg a lakásban, és miért írtam ki ezt a kérdést. Persze aki ezt nem hiszi el, azt nem fogom győzködni.


"Ha legalább már 2-3 lánnyal randiztál párat és szexeltél, akkor már abból leesett volna, hogy nem egyformák"


Szerintem egyformák. Ha egy nő meg akar felelni egy pasinak, akkor mind ugyanúgy viselkedik. Akkor még az is le fog szopni, aki amúgy nem igazán szokta csinálni. Minden nő egyforma addig, amíg le nem szarja a manust. Akkor megmutatkoznak a különbségek.

2020. jún. 9. 00:39
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az nem te vagy, ahogy élsz?

És nem, közel sem viselkedik minden csaj ugyanúgy. És nem, nem csak szopásból áll a dolog. Ezzel csak újra azt írtad le, hogy még nem volt közöd nőhöz.

2020. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

#14


Egyik sem vagyok, mivel érzelmeim éppenséggel vannak, pusztán a komoly kapcsolatot tartom marhaságnak. A nők iránt komoly érzelmeket táplálni éppenséggel lehet, csak értelmetlen. Mint utaltam rá, ők nagyon az érzelmeknek vannak alárendelve, éppen ezért élhet egy nő akármilyen komoly kapcsolatba, ha találkozik egy pasival, aki iránt erősebb érzelmek lobbannak benne, mint az aktuális pasija iránt, akkor tovább fog állni. Szóval ennek tudatában elég hülye az, aki egy nővel komoly kapcsolatba lép. Mivel lehet a haverja lesz az, aki meghúzza.

2020. jún. 9. 00:47
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Na, csak kibújt a szög a zsákból. Ezek szerint kevésnek érzed magad ahhoz, hogy megtarts egy nőt,ezért duzzogsz. Szót se többet. Köszi, viszhall.
2020. jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

"És nem, közel sem viselkedik minden csaj ugyanúgy."


Sajnálom, nem ebben értünk egyet. Megfigyeléseim szerint az összes nő ugyanúgy viselkedik, ha meg akar felelni egy pasinak. Ha lennének ismereteid az emberi kapcsolatokról, akkor magad is tudhatnád, hogy számos pasi ezt rendkívüli módon kihasználja ezt.


Dunát lehet rekeszteni azokkal az esetekkel, amikor a nők olyan kapcsolatban vannak, amikben a pasas kihasználja a nő megfelelési kényszerét az élet több területén.

2020. jún. 9. 00:54
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is érzelmileg fejlettlen kb. 10 éves fiú érzelmi intelligenciájával rendelkezel, ráadásul felsőbbrendűnek hiszed magad (tipikus pszicho), minden szavaddal próbálod leértékelni a nőket. Szóval azért gondolom, hogy személyiségzavarban vagy autisztikus spektrumzavarban szenvedsz, vagy ami a - legkézenfekvőbb - provokatív céllal született meg a kérdés. Részemről nem vettem magamra, mert ez csak rád nézve szegénységi bizonyítvány hogy így vélekedsz a nőkről nagy általánosságban.

Szóval az, hogy te lenézel másokat még nem fog téged semmiféle magasságokba repíteni.

2020. jún. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!