Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan képes valaki komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes valaki komoly kapcsolatot kezdeni egy nővel?

Figyelt kérdés

Egy rakás nő van a világon, akivel lehet randizni, moziba menni, szexelni meg ilyenek, jobbnál jobbak. Nem értem, hogy képes valaki lekötni magát egy nő mellett. 90%-ban biztos, hogy valami van a háttérben, mondjuk nem jó csajozásban az illető vagy ilyenek.


Amikor elmegy ismerkedni, és nők társaságában vagyok, akkor nyilvánvaló, hogy ki akarok próbálni közülük minél többet. Nem tudnám elképzelni, hogy akivel foglalkozok, az maradjon mindig.


2020. jún. 8. 23:30
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Szerintem már nincs összetörve.


Igazából akkor sem voltam a komoly kapcsolatok híve. Tudta mit gondolok a témáról, de rávett, hogy próbáljuk meg. Hát jó, gondoltam, tegyünk egy próbát! Eléggé komolyan vettem, mert rá sem néztem más nőkre. Szerintem szerelmes is voltam.


Bár igazából magamra vállalom a felelősséget, én mentem bele az egészbe, valamit én rontottam el. Nem hiába szeretett ki belőlem. De ez már a múlt.


Igazából most belegondolva megbántam, hogy ezt a kérdést ebben a formában írtam ki, hiszen ki vagyok én, hogy küzdjek egy olyan dolog (párkapcsolat) ellen, ami sokaknak a lelki táplálékot jelenti?


Elnézést kérek a kérdésért, lehet töröltetem majd.

2020. jún. 9. 02:15
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Látod, te is érzed, hogy valami nálad nem okés. És nem az, hogy elszúrtad vagy nem voltál elég jó, hanem mert egyszerűen rettegsz az egésztől. Egyszerűen gondold át, hogy mit jelent egy komoly kapcsolat. És fogd fel, hogy az élet egy része abból áll, hogy elmúlik és nem biztosíthatod be magad teljesen.

Nekem nem lelki táplálék pl. a komoly kapcsolat, hanem egy plusz extra az életben.

2020. jún. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Át fogom majd gondolni ezt a dolgot, bár igazából most biztosan nem vágyom komoly kapcsolatra. Sok tervem, amit meg kell valósítani, de ha majd ezekkel végzek, akkor visszatérek erre a témára is. Először is mindenképpen be kell fejeznem a tanulmányaimat, hogy művelt ember legyen belőlem, és a többi...


Nos, köszönöm szépen a beszélgetést, nekem mennem kell, mert ma még el kell olvasnom egy fejezetet egy könyvből, aztán fekszem le.


Jó éjt, sziasztok!

2020. jún. 9. 02:30
 34/42 anonim ***** válasza:
Neked pszichológus kell! Tök egyértelmű!
2020. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, elég beteg vagy.. sajnállak is egy kicsit. 🤷
2020. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Nincs rá szükségem, mivel nem vagyok beteg, és ismerem a pszichológiai irodalmat is, így tudom, hogy kb. mit mondana. A pszichológus megpróbálna a női magazinok stílusban jobb belátásra téríteni, hogy dolgozzam fel a "múltbeli sebeket". Holott itt nem arról van szó, nem ez a döntő érv a nézeteimben. A tegnap esti kommentekben logikusan levezettem, hogy miért értelmetlenek a párkapcsolatok. Ettől függetlenül lehet, majd teszek egy próbát - de nem most.


Mint azonban a tegnapi beszélgetés vége felé megegyeztem, megbántam a kérdés kiírását. Ha másoknak boldogságot jelent ez a jelenség, akkor én nem akarom cáfolgatni. Valahogy úgy, mint a vallás esetében. A kerszténységet téveszmének tartom, viszont ha valakinek jó, akkor felesleges elvenni tőle a vallást.

2020. jún. 9. 15:13
 37/42 anonim ***** válasza:
56%
Ki a fenét érdekelsz te nyomorék! Csak próbáltak segíteni, vagy azt se! Inkább csak unatkoztak!
2020. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Akkor kiegészítettük egymást, mert én is unatkoztam, mint utaltam rá. Téged viszont igencsak érdekelhetlek, ha idejöttél ugatni. 😁
2020. jún. 9. 17:17
 39/42 anonim ***** válasza:
45%
Mennyire vagy jó pasi kérdező?
2020. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Relatív, hogy kinek mi a jó. Én meg vagyok magammal elégedve.
2020. jún. 9. 17:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!