Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan képes valaki komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes valaki komoly kapcsolatot kezdeni egy nővel?

Figyelt kérdés

Egy rakás nő van a világon, akivel lehet randizni, moziba menni, szexelni meg ilyenek, jobbnál jobbak. Nem értem, hogy képes valaki lekötni magát egy nő mellett. 90%-ban biztos, hogy valami van a háttérben, mondjuk nem jó csajozásban az illető vagy ilyenek.


Amikor elmegy ismerkedni, és nők társaságában vagyok, akkor nyilvánvaló, hogy ki akarok próbálni közülük minél többet. Nem tudnám elképzelni, hogy akivel foglalkozok, az maradjon mindig.


2020. jún. 8. 23:30
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Viszont ezt a topikot zárolom. Eredetileg tegnap este azért nyitottam, mert unatkoztam. Most viszont most már az ide írogatás lett unalmas. Talán majd visszanézek ide valamikor, de az nem holnap lesz. :D


Most megyek, csinálom a dolgomat. Van bőven.


OFF

2020. jún. 9. 17:46
 42/42 anonim ***** válasza:
Mutasd!
2020. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!