Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 31 évesen összejönnél 46 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen összejönnél 46 éves férfival? A más élet szakasz fennáll de szeretem

Figyelt kérdés
Mit gondoltok pro és kontra ?
2021. aug. 12. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
Igazából én szerettem volna családot, de nem alakult úgy, azóta ismerkedeskor is csak komolytalanok találnak meg. Ő komoly kapcsolatot szeretne akàr feleségül is vesz, de gyereket már nem vállalna be. Erre értettem a más életszakaszt. De ha most hagyom, hogy kvázi fiatalabbat keressek akkor sem biztos, hogy osszejon és őt meg bánnám, mert szeretem, csak ugye a negatívum amit írtam.
2021. aug. 12. 09:57
 12/64 A kérdező kommentje:
Lehet ha őt hagyom, és Ismerkedek tovább már akkorsem lesz saját családom, ( túl idosen már nem szeretnék) .....
2021. aug. 12. 09:58
 13/64 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem döntheti el helyetted senki más.


Azért az megfontolandó, hogy ha úgy állsz hozzá, hogy "úgyse lesz jobb" és ezért maradsz, vagy azért maradsz vele, mert "nélküle már nem akarok lenni". Nagy a különbség.


A szerelem néha nem elég (amúgy el is fog múlni nyilván).


A kérdés az, hogy elégedett lennél-e azzal az élettel, amiben csak ő van benne, és soha többé senki más, se gyerekek, se unokák. Tényleg ennyire nagy szám, vagy csak beleestél és 2 év múlva döbbenten nézel magad elé, és mondogatod, hogy bezzeg a Hufnágel Pistivel lett volna esélyed...

2021. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
75%

Ő már nem lépne meg egy nagy dolgot és nem vállalna miattad gyereket.

De te mondj le róla, ha őt akarod? Tényleg?


Soha nem maradnék olyan emberrel, aki ilyen választás elé állít.

Legalább fel kellene merülnie, hogy ő lesz az, aki áldozatot hoz, és nem te.


Milyen férfi mondja azt egy családra vágyó nőnek, hogy én már lusta vagyok hozzá, nem adom meg neked azt, amire vágysz.


Te szereted őt, de mit gondolsz, ő mennyire szeret téged? Én kételkedem ebben.

2021. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
55%

Simán. Ha szeretitek, tisztelitek egymást, minden téren megvan az összhang, hasonlóak az érdeklődési köreitek és jó a szex is, vágj bele.

Nekem volt ennél nagyobb korkülönbséggel is kapcsolatom, nem is rövid, ha rajtam múlt volna, hozzá is mentem volna simán.

Arra koncentrálj, mit érzel, hogy érzed magad vele, másokkal, a világgal ne foglalkozz.

2021. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
71%
Nem a korával, a hozzáállásával van a gond. Én nemet mondanék.
2021. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:

Én ebben a korban megértem a hozzáállását hiszen nálam is van egy határ amikor már tudom, hogy nem szeretnék.

De nincsenek hiú ábrándjaim, már több éve keresek komoly kapcsolatot és nem sok sikerrel. Bár vannak jelentkezők, de nagyresze komolytalan.

2021. aug. 12. 10:19
 18/64 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, nem gondolom, hogy az az életszakasz, amiben lennék, annyira különböző lenne. Mondjuk én nem akarok gyereket, ez biztos sokat nyom ebben a kérdésben latba.
2021. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
29%
Megérted? Remek. Én nem. Te menj hozzá, én soha nem tenném.
2021. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
64%
sok sikert sok boldogságot.összejöhetsz vele ha szereted.15 év kor különbség,az semmi
2021. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!