Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 31 évesen összejönnél 46 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen összejönnél 46 éves férfival? A más élet szakasz fennáll de szeretem

Figyelt kérdés
Mit gondoltok pro és kontra ?
2021. aug. 12. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
56%
Azért tisztázd még le vele, hogy még ezen kívül mik azok a dolgok, amiket nem tenne meg érted, hogy ne érjen meglepetés a köv. 50 évben, amíg még vele leszel.
2021. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
70%
Én nekem. Nekem nagyon sok lenne a 15 év.
2021. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
73%

Ha jól értem, akkor csak azért vagy vele, mert jelen pillanatban nincs jobb!?

Ha gyereket szeretnél, meg jelen pillanatban nincs jobb, akkor mit szeretnél?

Nem olyannal kellene ismerkedni, aki korban közelebb áll hozzád és szeretne gyereket?

2021. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
85%
40 éves korodig nyugodtan szülhetsz, azt kell eldöntened, hogy akarsz családot vagy sem, mert ha belemész ebbe a kapcsolatba nem lesz rá lehetőséged. 9 év hosszú idő, már van tapasztalatod párkeresésben így könnyebben szűröd ki, aki nem megfelelő, szerintem egyáltalán nem lehetetlen 30-40 közötti férfit találni, aki hasonlóképpen gondolkodik és családot akar, én is 30 felett találtam meg a barátnőm.
2021. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, én 42 vagyok. Van családom, de külön élünk. Én sem szeretnék gyereket. Ezért nem is ismerkedem a korodbeliekkel, mert természetes, hogy szeretnél szülni. Ettől nem fogok egy nőt se megfosztani, nem várom el, hogy ne élje meg az anyaságot, mert nekem az enyéimet még fel kell nevelnem, és az éppen elég nekem.

Hála Istennek, jól tartom magam, szóval bírnám egy 30-as nő tempóját még 10 évig biztosan. De a gyerekezést már nem bírnám sem anyagilag, sem energiával.

A helyedben nem mondanék le az anyaságról. Ha attól félsz, hogy 10-15 év alatt-ami azért sok idő, bármi megtörténhet-nem találsz párt akinek szülj, akkor még mindig találhatsz 40 fölött is ennyi idős párt, akivel nem lesz gyerek.

2021. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
66%

Ha ott állna egy aranyos, aki akar gyereket, már nem lenne itt ez a kérdés.

De most attól fél, hogy sosem lesz más, és inkább megragadja ezt a "lejárt szavidejűt", mert hát szereti... persze... akkor nem lenne itt ez a kérdés.


Gyávaságból hülyeséget csinálni? Nane...

2021. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:
23 Nem, nem jól érted. Csak az a kérdés hajlandó vagyok e ebben engedni .... vagy hagyom ezt a dolgot aztán lehet ketten is nagyon jól megleszünk.
2021. aug. 12. 10:34
 28/64 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt: a korombeliek nagyrésze a fiatalabb nőket 22-25 hajtja, aki meg komolyat akart az már komoly kapcsolatban van/házas.
2021. aug. 12. 10:35
 29/64 A kérdező kommentje:
25 40 felett már nem vállalnám be, nálam is van egy lélektani határ.
2021. aug. 12. 10:37
 30/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha tul idősen nem szeretnél terheséget,szülni sem,akkor vagy most babázatok vagy 5 éven belül
2021. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!