Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 31 évesen összejönnél 46 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen összejönnél 46 éves férfival? A más élet szakasz fennáll de szeretem

Figyelt kérdés
Mit gondoltok pro és kontra ?
2021. aug. 12. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
69%
Az apam es az uj noje kozott is ennyi volt a korku, akkor lett vege mikor apam sztrókot kapott. Hihetetlen, de igaz, hiaba nez ki valaki fiatalosan, attol meg oreg. En 40 vagyok, ha harom hetig nem hasznalok arckremet vagy olyan sampont amiben selyemfeny osszetevok vannak, egybol latszik rajtam a kor. A gyerekem meg akarmit zabal ossze vagy nem hasznal semmit magara, megis feszes, ude, ragyog. En sem nezek ki rosszul, de kell hozza kence. Erzem a szivemen is neha, hogy pl mar a nyari meleg is olyan, mintha sportoltam volna es epp kifulladnek. Erzem hogy bizonyos kajakat mar nem bir a gyomrom. A ferfiakkal is ugyanez van, ok is oregszenek, attol, hogy jol neznek ki. A gyerek mindig ott lesz veled, o lesz aki feltetel nelkul szeret es amikor oregszunk es mindenhol falakba utkozunk, mert van ez az ageizmus nevu diszkriminacio, amikor kerulik az oregeket, na akkor olyan jo, hogy van egy gyereked, akinek meg mindig fontos vagy.
2021. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
65%

"a korombeliek nagyrésze a fiatalabb nőket 22-25 hajtja, aki meg komolyat akart az már komoly kapcsolatban van/házas."


Ez csak kifogás, és ezt te is tudod. Az ilyen általánosítások fedik el azt, hogy valójában csak félsz a magánytól és hogy egyedül maradsz, ezért elfogadod ezt a Mukit gyerek nélkül is, csak nehogy ne legyen senki sem.

Ennek az ára meg 1-2 gyerek élete.

2021. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
37%
ez semmi, ismerek olyan 31 évest, aki 61 évessel van együtt.
2021. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy nem lenne gond, ha nem akarnál gyereket. De te akarsz. Ha vele maradsz, a legnagyobb butaságot követed el. Nagyon fogod bánni, hogy nem szültél. 40-ig még van 9 éved. Simán találhatsz olyat, aki szintén akar.
2021. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
13%
Milyen szép is lesz, amikor a gyereketek ballagására majd besétáltok a büszke 70 éves apukával! ❤
2021. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

32. Bár kifogás lenne, de nagyon nem az! Ez a személyes tapasztalatom. Több év után.


34 A gond az, hogy eddig sem találtam és sok kalandkereső megtalált.



35 Láttam már ilyet, ma már Ez sem ritkaság. De olyat is akinek 40 sem volt az apja de már nem érte meg a ballagast. Kár általánosítani.

2021. aug. 12. 11:23
 37/64 anonim ***** válasza:
38%

Én lenézem azokat a férfiakat, akik nagy korkülönbséggel tudnak csak párt találni maguknak, azokkal általában van is vmi baj.

Mert a saját korosztályukban sikertelenek, vagy a pszichoszexuális fejlődésük vhol gellert kapott, és csak az évtizedekkel fiatalabb csajoktól gerjednek be.


Nekik ők ált.-ban könnyű zsákmányt jelentenek, a fiatal csajok borzasztó naivak, míg egy érettebb nőnek előbb leesik a tantusz, előbb meglát dolgokat.

Te is 31 évesen miért egy lassan fél évszázados manus mellett vagy? Mert ő nem tud összeszedni magának egy 40-es nőt.

Általában ezek a csajok is sérültek, apakomplexus, szar anyagi háttér...

A legjobb éveidet cseszed el éppen.

2021. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
60%

#37: ez alaptalan és tudománytalan állítások halmaza.

Szíved joga, hogy te személy szerint elítéld az ilyen kapcsolatokat, de ezek a sztereotip általánosítások komolytalanok.

2021. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
67%

"Igazából én szerettem volna családot, de nem alakult úgy..." Meddig? Eddig? És ezután? Fiatal vagy még!

"vagy hagyom ezt a dolgot aztán lehet ketten is nagyon jól megleszünk" - lehet, írod. Szerintem nem. Mindig hiányozna, amit fiatalon akartál és feladtál.

2021. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:

37. Leirtam azért, mert a korombeliek már vagy foglaltak vagy nem akarnak komolyat. Hiába korombeli és néz ki jól ha úgy él mint egy egyetemista fiú....

Nincs Apakomplexusom, és rendezett anyagi háttérrel rendelkezem. Épp ezért johetne a gyerek is meg a komoly kapcsolat

2021. aug. 12. 11:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!