Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 31 évesen összejönnél 46 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen összejönnél 46 éves férfival? A más élet szakasz fennáll de szeretem

Figyelt kérdés
Mit gondoltok pro és kontra ?
2021. aug. 12. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
15%

Ez vicc kategória.

Minden nő 10-15 évvel idősebb párt akar.

Utána meg sírtok hogy nem csinál gyereket, meg nem élete szerelmeként kezel.

2021. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
51 Nem akartam és nem kerestem direkt idősebbet. A saját korosztwlyom komolytalan volt vagy aki nem az foglalt. Ő ismerkedni akart adtam esélyt neki aztán jól alakult.
2021. aug. 12. 13:56
 53/64 anonim ***** válasza:
84%

51. Vagyok.

Ha nem akarsz gyereket akkor végülis belefér. De arra ne számíts hogy 50 évesen ha be is vállal egy gyereket akkor azt bírni is fogja. Nem fog segíteni mert őrül hogy a munkát elbírja még.

2021. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Túl öreg. Az ilyen öregek teljesen más gondolkodásúak mint én. Általában alfa hímnek képzelik magukat, a nőt meg tenyészkanca házi cselédnek.
2021. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
77%

37.:, Van amiben igazad van, de ez tényleg erős általánosítás.

Szerintem a 30-as pasikra igaz, hogy kergetik a 20-25 éves lányokat. Legalábbis a sógorom ezt csinálja. Lusta mint a sár, otthon lakik apósékkal, de van egy elég jó autója, hétvégente ezeket a kiscsajokat fűzögeti a szórakozóhelyeken. És általában sikerrel jár.

Az idősebb pasik azért mennek a kislányok után, mert ha elmész a strandra, láthatod a különbséget egy átlag húszonéves lány, és egy jó karban lévő negyvenes nő között. Nem akarom ecsetelni, de egy feszes női fenék, kőkemény mellek elég kontrasztosak a narancsbőrrel, lógó mellekkel, anyupocakkal szemben. A 40-es nők is zömében a vékony, magas márvány izomzatú fiatal fiúkat húznák magukra, ha tehetnék, nem az aputestű pocakhuszárt, akinek lehet, hogy fel se keményedik rendesen.

Az évek barázdákat hagynak mindenki testén, a genetikán és az életvitelen múlik, mennyire mélyeket. Ha bírnám erővel és pénzzel,így a 4. x-en túl én is 25 éves formás nőnek csinálnék gyereket, de ez a veszély nem áll fenn.

2021. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
40%

kérdező, durván általánosítasz, amikor azt mondod, nincs komoly, érett gondolkozású 30-as pasi, ezzel egy egész korosztályt alázol meg.


mert te aztán 31 évesen irtó érett vagy, hogy "apucival" kefélsz...

2021. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
56 Ha elolvasnál mindent és nem támadnál, leirtam van , de komoly kapcsolatban vagy házas az pedig foglalt tehát nem pálya.
2021. aug. 12. 15:01
 58/64 anonim ***** válasza:
100%
Hezitálsz, ebből azt gondolom, hogy nem ő neked az igazi. Ha most lekötöd magad vele, akkor te leszel majd esetleg az igazinak "komoly kapcsolatban vagy házas az pedig foglalt tehát nem pálya."
2021. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%

"

46 évesen nekem egy 31 éves nő már kicsit öreg."


Álmodj, papa :D

2021. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%

Korodbeli kéne, aki komoly és szabad egyszerre? Azt írod, a kettő egyszerre nem teljesül a korosztályodnál. De egy 15 évvel idősebb férfi mégis komoly és szabad, és kellesz is neki egyszerre.

Szerintem ennél fiatalabb még nagyobb valószínűséggel lenne. Olyan is, aki szeretne gyereket. Higgy ebben.

De a végszó legyen az, hogy hallgass a szívedre. Nem lehetek okosabb, mint te.

2021. aug. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!