Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 31 évesen összejönnél 46 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 évesen összejönnél 46 éves férfival? A más élet szakasz fennáll de szeretem

Figyelt kérdés
Mit gondoltok pro és kontra ?
2021. aug. 12. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
3%

38

olvass utána a témának!

pszichológusok is ezt mondják...

2021. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:

39 Több éve keresek, belefàradtam kissé, a sok komolytalan átverős egyetemista életet élő férfi miatt.

Adtam esélyt egy idősebb férfiba, nem bàntam meg mert jól megvagyunk de a gyerek téma ugye gondot jelent.

2021. aug. 12. 11:31
 43/64 anonim ***** válasza:
29%
En is azt latom, hogy az ilyen nok mint te, a korosztalyuknak nem jonnek be mert pl nem adnak magukra,szegények, nem elég társasági-szociális...persze ranezesre nagyon atlagok, de mai vilagban ettol mar mindenkinek tobbet kell felmutatni. Több a lehetőseg egy fiatalnak, mindenfele nyugati cucc, kepzes elerheto a nezrol, hogy a legjobb formadat hozhasd.
2021. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
36%

40 ké5rdező, mert ez nem általánosítás amit te csinálsz? nem találsz 30 és 40 között nem kisfiú férfit?


blődség... nyilván sok értelmes korodbeli lenne, de hát magadnak és a környezetednek is meg kell magyaráznod, h. miért vagy egy öregedő fószer mellett.

2021. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
81%

#41: történetesen eléggé járatos vagyok a témában, ízért írtam. :)

Az a baj, hogy a laikusok elolvasnak 1-2 cikket, kb annyi marad meg belőle, amennyi az ő felfogásukat, vagy véleményüket igazolja, de a kép még az ilyen konkrét esetekben is árnyaltabb általában.

Az általánosítás rendszerint hiba, ez esetben egyértelműen.

Mondom, teljesen oké, hogy neked ez a véleményed, ezzel nem vitatkozom, mindenkinek joga van a saját érzései szerint gondolkozni. De kérlek ne állítsd be ezeket általános tényként, mert úgy nem igazak.

2021. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:

43 Adok magamra. Nem vagyok milliomos, de önálló és nem eltartót keresek hanem társat.


44 Nem írtam azt, azt írtam ez az én tapasztalatom. Meg persze nem mindenki ilyen, de ugye aki foglalt , komoly kapcsolatban él vagy házas az nem pálya.

2021. aug. 12. 11:38
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
Mar irtad, hogy szereted, akkor innentol mar ugy sem fogsz valtoztatni, a kotodes megvan. Azt kell eldontsd akarsz e gyereket vagy sem. Menj el a brendon bababoltba es tegyel egy setat a babacuccok kozott. Engedd el az eloiteleteidet, ne nyomd el magadban, ha a vágy jonne....aztan ird meg ide mire jutottal.
2021. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
68%

45

nem hiszem, h. járatos vagy, csak nem bírod ki okoskodás nélkül.

honnan veszed, h. én laikus vagyok, és hogy csak 2 cikket olvastam?

2021. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
17%
46 évesen nekem egy 31 éves nő már kicsit öreg. 30 alattival jönnék csak össze.
2021. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
67%

#48: fogalmam sincs, hány cikket olvastál. Bár irreleváns. A 37-es hsz alapján (ha az te voltál) elég egyértelmű, hogy laikus vagy, mert mint írtam, tele van tévedésekkel, csúsztatásokkal.

Ez nem minősítés, semmi gond a laikusokkal, amíg a véleményüket mondják el, és nem tényként akarják tálalni a téves következtetéseket.

Én nem személyeskedtem, az a gyengék fegyvere, csak elmondtam, hogy nem úgy van, ebből következett, hogy nem szakmabeli hozzászólása volt, ennyi.

2021. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!