Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legnagyobb tanulság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb tanulság amit az előző kapcsolatból átvittél a következőbe?

Figyelt kérdés
Pl. én nagyon birtoklóan viselkedtem és tudom, hogy a következő kapcsolatban, ha erre nem figyelek oda akkor el fogom veszíteni a páromat.

2021. szept. 12. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
88%

Én otr rontottam el már kétszer, hogy (szerintem) túl korán költöztünk össze.

A másik, hogy az érzelmek miatt nem tudtam megfelelően objektívan látni a dolgokat.

Ezekből tanultam, majd a következő kapcsolatomban kiderül mennyire.

23/F

2021. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
7%
A nők képtelenek lojális társak lenni, csak az ösztöneik irányítják őket. Ezért kell mindig egy tartalékot is tartani.
2021. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
97%
Soha többé nem kezdek olyan nővel aki házas, vagy barátja van, vagy gyereke, vagy mindkettő.
2021. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
31%
nagyvárosi lánnyal nem érdemes kezdeni, a legtöbbnek olyan elvárásaik vannak amit még egy dzsinn sem tudna teljesíteni ...
2021. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
14%
Ajajj, a #2-es válaszomban is magukra ismertek az érintettek? :O
2021. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 moozygoo ***** válasza:
94%

- ne akarjam a csillagokat is lehozni, az egyszerűbb néha jobb

- figyeljek oda arra, hogy a kiszemelt lány mennyit fektet a kapcsolatba,

ha csak én rakom az ismerkedésbe és kapcsolatba az energiát, szálljak ki mert valószínűleg megint pofára esnék

- nyugodtan mondjam ki amire gondolok, és viselkedjek úgy, ahogy általában viselkedem

- ha menni akar, menjen

2021. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
93%
Nem tervezek másik kapcsolatot, de ha terveznék, akkor: figyelnék arra, mennyire egészségesen kötődik a családjához. De főleg az édesanyjához.
2021. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim válasza:
96%
KOMMUNIKÁCIÓ KUMMUNIKÁCIÓ e nélkül lehetetlen megérteni a másikat
2021. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
65%
Nem tervezek szakítani. De ha egyszer elválnának útjaink, akkor többé nem terveznék 2 évnél tovább. Nincs fix személyiségem, mindig más érdekel, és nagyon sokat változok ennyi idő alatt. Nem tudok ugyanahhoz kötődni ilyen sok ideig.
2021. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
94%

Nem a szavak számítanak, hanem a tettek.

Jelenleg sajnos mégis ismét olyan helyzetbe kerültem, ahol megvan a cukormáz, de abszolút nem érzem a másik fél részéről, hogy érdekelném. Szóval ha továbbra sem foglalkozik és kommunikál velem, akkor szakítok.

Próbálom megkeresni magamban, miért a problémás pasikhoz vonzódom folyamatosan...

2021. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!