Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legnagyobb tanulság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb tanulság amit az előző kapcsolatból átvittél a következőbe?

Figyelt kérdés
Pl. én nagyon birtoklóan viselkedtem és tudom, hogy a következő kapcsolatban, ha erre nem figyelek oda akkor el fogom veszíteni a páromat.

2021. szept. 12. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
100%

60- hát igen, saját bőrömön tapasztaltam :(

Szakítás után kérdeztem hogy most már nyílt kártyákkal játszhat, miért nem jegyzett el 7 év alatt? Válasz: hát ő nem volt 100% biztos … wtf

Akkor nyisd ki a szád az első adandó alkalommal és ne rabold a másik idejét! Tiszteletlenség!

2023. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
98%
A szennyest mindig dobd be a gepbe.
2023. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 Anton Chigurh ***** válasza:
93%

Nem fogom legközelebb hagyni, hogy elcsavarja a fejem, és túl korán beleszeressek.


Időt hagyok majd a közeledésre, na meg hogy kialakuljon a bizalom.

2023. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
100%

- nem hiszem el azt, amit mond az első hetekben, amit tesz kedvességet, azt leosztom 200-zal, aztán gyököt vonok belőle

- nincs szájra puszi se addig, amíg nem vagyunk párkapcsolatban, ne kötődjek még jobban hozzá, ha esetleg átvágna

- ne legyenek hiú reményeim

- a tettek számítanak és nem a szavak

- ha komolyan gondolja, akkor vár, amíg megnyílok neki

2023. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
91%

1: nagy szerelemnek nagy szar a vége..

2: csak annyi energiát fektessek a kapcsolatba amennyit a másik is belead.

3: ne tervezzek örökre, hanem élvezzem a pillanatot.

4: ha valami nem megy , nem kell eröltetni.

5: ne adjam fel hobbim, barátaim , az egyéniségem..

6: még mindig jobb egyedül magányosan, mint egyedül társas magányban.. ne várj, ha szar, akkor lépj.

2023. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
94%

Ne hagyjam magam befolyásolni ismerkedésnél (pl. rendkívüli szituáció, humor, hamis "egy csapat vagyunk" feeling stb.) ne vegye el a tisztánlátásomat; objektíven nézzem hogy ha szembejönne az utcán akkor tetszene-e? Szép nő vagyok és fájdalom hogy nem volt még jóképű illetve nálam magasabb társam, olyan jó lenne büszkén és örömmel ránézni egy férfire.

A másik, hogy kerülni kell az olyan férfit akit csak az anyja nevelt, nem volt jelen apai minta/stabil otthon kiskorától kezdve.

2023. aug. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
58%

Vicces hogy többen is meg említik itt egy eljegyzés fontosságát...

Az aztán tényleg qurva fontos, nevetséges..Pont az ilyen

társadalmi elvásárásokat leső,betartó kapcsolatok mennek taccsra elsőként.

Az én tanácsaim:add mindig önmagad,ne változz meg senkiért.

Merj nyíltan beszélni mindenről,nem kell köntörfalazni

ha nem vesznek elég komolyan,ahogy azt te szeretnéd,dobbants azonnal.

És ne félj szeretni,ki mutatni amit érzel.

2023. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
100%
Fontos kérdésekben nem kötök kompromisszumot. Ahogy kibukik, hogy nem egyezünk pl gyerekvállalás terén, kalap-kabát.
2023. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
92%
Az én legnagyobb tanulságom: az indokolatlan féltékenykedés ELSŐ jelénél lezárom a kapcsolatot. Nem bizonygatok, nem küzdök a bizalmáért.
2023. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
100%

-ne viseld el azt, amit ugy erzel nem kellene

-ha nem valtozik meg tobbedszeri komoly beszelgetes utan sem, akkor nem is fog

-ha rendszeresen sirsz a viselkedese miatt, az nem oke

-ne alkudj meg es hallgass mindig a szivedre, figyelj arra hogy hogy erzel es mit szeretnel nagyon

2023. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!