Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legnagyobb tanulság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb tanulság amit az előző kapcsolatból átvittél a következőbe?

Figyelt kérdés
Pl. én nagyon birtoklóan viselkedtem és tudom, hogy a következő kapcsolatban, ha erre nem figyelek oda akkor el fogom veszíteni a páromat.

2021. szept. 12. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
100%
Mindig hallgass a megérzéseidre!
2022. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
100%

- a problémákat azonnal meg kell beszélni, nincs az, hogy a másik fél először másokkal beszéli meg (a sztorit elferdítve, kiegészítve), utána mondja el nekem. A jövőben ilyen szabály mindkettőnkre vonatkozna, ha lenne még párkapcsolatom.

- indokolatlan féltékenység és gyanúsítgatás (és ilyenekkel kapcsolatos képzelgés) se lenne többet, vagy ha igen és megbeszélés után se változna, szakító ok lenne.

2022. máj. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdjek piás, lusta here férfival.
2022. máj. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
100%

Az agresszió vagy indulatkezelési problémák legelső jelénél mehet, amerre akar. Nem kell, hogy velem legyen agresszív, ha ordibálni latom a pincérrel, az is bőven kuka.

Még aljább, ha azt vallja, hogy belőle 'kiprovokálják' az agresszív viselkedést, vagy hogy 'ez ilyen férfidolog'. Aha, viszlát.

2022. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
39%
34 Akkor is, ha tényleg ki van provokálva belőle?
2022. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
98%
35) egyrészt értelmes emberből minimálisan lehet kiprovokálni (előbb hagyja ott a helyzetet, minthogy agresszívan viselkedjen), nyilván extrém helyzetek kivételével. Másrészt értelmes ember nem marad olyannal, aki ki akarná vagy tudná belőle provokálni az agressziót.
2022. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
94%

Nem kezdek tobbet olyan novel aki :


-kulsore nem tetszik

-nem ugyel az egeszsegere

-nem hagyom tobbet hogy egy no engem verjen

-aki el akar teljesen valasztani a tesvereimtol es anyamtol

-nem bizok meg benne 100%-ban es nem teszem 100%-ban fuggove magam tole


Szakitas utan ugyis mindent felhasznal ellenem a no es egyaltalan nem erdekli majd hogy mi lesz velem/ elidegenul tolem.


Az egyetlen no akire tenylegesen szamithatok az mindig is az anyam lesz. Szoval aki kapcsolatban 100%ban el akar a csaladomtol szeparalni az szintugy kuka.

2022. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
100%
Fél év alatt ténylegesen kiderül, hogy akar-e tőled a másik valamit, vagy nem, de még korábban is sokszor.
2022. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem saját tapasztalat, de releváns: ha sok évig csak hiteget a közös jövővel, eljegyzéssel, házassággal, gyerekvállalással, akkor kár hagyni, hogy az időnket rabolja.
2022. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bizalom egyszer eltört akkor annak annyi.
2022. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!