Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legnagyobb tanulság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb tanulság amit az előző kapcsolatból átvittél a következőbe?

Figyelt kérdés
Pl. én nagyon birtoklóan viselkedtem és tudom, hogy a következő kapcsolatban, ha erre nem figyelek oda akkor el fogom veszíteni a páromat.

2021. szept. 12. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nekem eddig egy kapcsolatom volt, és még nincs következő, de én az alábbi dolgokat viszem magammal:

- azt a tudatot, hogy van olyan ember, aki nagyon sok téren passzol hozzám, ezért sokkal rosszabbal / sokkal másabb emberrel, mint én, nem fogom beérn csak azért, hogy legyen valakim

- kommunikáció, kommunikáció, kommunikáció - én is szóljak, ha úgy érzem, valami nincs rendben, és folyamatosan beszéljünk a kapcsolatról, az elvárásainkról... és olyannal ne jöjjek össze, aki szerint az gyengeség, ha szól, ha gond van... mert abból csak a baj van, és már későn szól, ha valami zavarja / "robban"

- ha úgy érzem, már nem jó a kapcsolat, és egyre kevésbé érzek bármit is, nem próbálom még hónapokig toldozgatni-foldozgatni, mert az időm fontosabb annál

- ha van egy nagy vitánk valami miatt, amivel megbántott, ami után könyörögve kér, hogy bocsássak meg, és utána ugyanazt megcsinálja még egyszer, az intő jel

- nézzem meg, mennyire figyel rám, amikor hozzá beszélek

2022. júl. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem győz le mindent.

Ha pl a másik sérült, esetleg nárcisztikus betegesen féltékeny, hiába a nagy szerelem oda vissza, el kell hagyni önvédelemből.

2022. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
99%

A tetteit nézd, ne a szavait.


Mindig bocsássak meg, mert a megbocsátás az én lelki békémet szolgálja. A megbocsátás nem egyenlő azzal, hogy benne is kell maradni a kapcsolatban.

2022. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik fél számára a párkapcsolatbeli kommunikáció azt jelenti, hogy a párkapcsolatbeli problémákat először környezetével beszéli meg és csak utána a párjával... Ilyen nem szerencsés, vagy legalábbis ha 100%-ban ez a helyzet, az szomorú.
2022. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
5%
Hogy legyen több pénzem mert akkor nem fognak otthagyni egy pénzesebb pasiért. Persze azóta egyedül vagyok....
2022. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy betegesen féltékeny pasi SOHA nem vàltozik meg, és közveszélyes. Sokkal hamarabb kell kilépni egy ilyen kapcsolatból!
2022. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
100%
55-ös: ha kitartott ribizlikre hajtasz, akkor az a te szegénységi bizonyítványod, mert normális nőnek max. annyira szempont az anyagiak, hogy legyen a pasasnak állandó munkája, legyen az tanár,szerkezetlakatos, vagy bármi.
2022. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%
Első agresszív jeleknél lelépni, nem reménykedni, hogy egyszeri alkalom.
2022. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
100%

-Azt hogy ne ignoráljam a redflageket, az idő értékes. Ha érzem a gebaszt akkor őszinte felnőtt beszélgetés konkrét tényekkel.

-Ha komoly kérdésekre “nem tudom…” válasz jön, nem akar tőled semmi komolyat.

-Ne érjem be csakis fantasztikus szexszel, ne alább. Elég ideig voltam apáca.

-Pár év után jöjjön az eljegyzés (3-4 év után), ha addig nem történik meg, nem gondolja komolyan.

2023. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
100%
59: utolsó ponttal maximálisan egyet értek, vagy vannak ilyen eszméletlen tutyi-mutyi alakok, akik 7-8 évet szaroznak egy eljegyzéssel, ami bármikor felbontható.
2023. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!