Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legnagyobb tanulság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb tanulság amit az előző kapcsolatból átvittél a következőbe?

Figyelt kérdés
Pl. én nagyon birtoklóan viselkedtem és tudom, hogy a következő kapcsolatban, ha erre nem figyelek oda akkor el fogom veszíteni a páromat.

2021. szept. 12. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
91%

31f

Nem szabad megbízni teljesen bármennyire is szeretem a párom.

Ne add ki az összes titkod főleg amivel kellemetlen helyzetbe hozhatnak. Mert amikor vege lesz elindul a 💩dobálás...

Ám minden kapcsolatbol tanulunk😉

2022. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
100%

-Ha valaki nem tudja eldönteni, mit akar tőlem, akkor egyszerű a válasz: semmi igazán előremutatót, semmi komolyat

-Nem tudok megváltoztatni senkit. Ha nem tudom elfogadni, hogy milyen, akkor tovább kell állni

-Nem szabad az első éjszakán lefeküdni

-Megcsalás után hiba második esélyt adni.


Nekem ezek voltak a tanulságaim eddig

2022. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nem szabad más köré építsem az életemet. Ha elmegy, akkor minden összeomlik körülöttem - ezt még egyszer nem.
2022. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
100%

Az én tanulságom:

Ha ok nélkül féltékenykedik, nem az a teendő, hogy kényszeresen próbáljuk bizonyítani az alaptalanságát, hanem hogy otthagyjuk a bús fenébe. Soha többet frusztrált, gyanakvó, féltékeny pasit.

2022. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
95%
Az első hímsovi megnyilvánulásnál kuka. Ha már a promo időszakban is engedi megcsillani ezt az énjét, akkor később csak rosszabb lesz.
2022. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
96%

Ha már az elején vannak igénytelenségre utaló apró jelek, később igazán gyászos lesz, ha már elengedte magát.

Elsőre egyáltalán nem tűnt vészesnek, csak 'lazának', egy év után azon kaptam magam, hogy rimánkodni kell a fogmosásért. Hát megtanultam, az biztos :D

2022. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem saját tapasztalat, a nővérem házasságából tanultam:

Sok férfi szülés után mutatja ki a foga fehérjét. A sógorom egy tünemény volt, amíg nem jött a baba és rá nem kapott arra az életmódra, hogy a neje otthon 'szolgálja a családot' és tőle függ anyagilag. Sosem gondoltam volna, de erre a csapdára nagyon oda fogok figyelni.

2022. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
100%
Hogy felnőtt embert nem lehet őszinteségre nevelni. Ha az alaptermészete / gyerekkori mintája a sunnyogás és ferdítés, mindig is a könnyebb utat fogja választani, ha úgy gondolja, hogy nem derül ki. Ez kis dolgokban idővel ugyanolyan mérgező, mintha jelentős dolgokról hazudna - bőven elég, hogy sosem tudsz épp hinni neki.
2022. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik fél még mindig az exével hozakodik elő, róla beszél egyfolytában, akkor kuka. Csak búfelejtőnek kellek vagy hogy féltékennyé tegye az execskét.
2022. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek a 11-essel. KB. ugyanezeket a tanulságokat vontam le.

1. Rájöttem én is, hogy a belső nem elég. Kiderült, hogy még a céljaink sem ugyanazok (ha ugyanaz lett volna, akkor tuti vele maradok), így hamar feltűnt egy másik, akihez igazán vonzódtam.

2. A bántalmazásra és a szabadság fokozatos korlátozására nagyon figyelni kell. Írta más is, hogy sok férfi gyerekszülés után változik. Szerintem a nőnek sosem (ebben az időszakban sem szabad hagyni), hogy a férfitól függjön teljesen! És a férfi fogadja is el, hogy a nőnek mindig megvan a saját élete, ha nem akkor kuka.

A fogamzásgátlót már én sem szedem és nem is fogom egy férfiért sem szedni.

A negyedik tapasztalattal is egyetértek, ha nem akar komolyan az elejétől, az a férfi mindig repül.

Én még egyet hozzátennék: összeköltözni és házasodni sem akarok már (voltam). Előbb vállalnék gyereket egyedülállóként, minthogy ezeket meglépjem.

Azt hiszem én már maximálisan önállósítottam magam és soha nem kívánok visszalépni.

2022. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!