Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legnagyobb tanulság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb tanulság amit az előző kapcsolatból átvittél a következőbe?

Figyelt kérdés
Pl. én nagyon birtoklóan viselkedtem és tudom, hogy a következő kapcsolatban, ha erre nem figyelek oda akkor el fogom veszíteni a páromat.

2021. szept. 12. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
91%

1. Soha az életben többé nem ismerkedek olyan pasival, aki nem vonzó, csakis kizárólag a számomra legjobban kinézőek között válogattam már utána belső alapján.

2. A bántalmazás, lenézés első jelénél KUKA.

3. Nem fogok soha, senki kedvéért fogamzásgátlót szedni.

4. Ha nem biztos az első perctől fogva, hogy komolyan akar, és nekem kell bizonyítanom, hogy szexnél többet érdemlek őfelségétől, abban a pillanatban kuka.


Működtek a tanulságok, mert 8 éve élek boldog kapcsolatban, immáron menyasszonyként.

2021. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
87%
Az első alkalommal amikor hazudik/ferdít/sunnyog,szakítanék. + akkor is ha nem segítene amikor szükségem lenne Rá,és nem vonna be a saját problémáiba. Anyuci pici fiára /40 éves/ sincs szükségem. Sosem fog leválni és felnőni.
2021. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
91%

Ha egyszer hazudik, másodszorra is fog.

Ha joban van az exxel, dugja is.


Ha vak vagyok a figyelmeztető jelekre, ujra ilyen sêggfejbe botlok bele.

2021. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
92%

Nem akarok megfelelni. Ha vki elkezd kritizálni es folyamat változok meg fejen is állok es van is eredménye, akkor is kritizálnak tovább, de olyan szinten, hogy már sírok. Bántalmazas.

Nem akarják hagyni h nekem is lehessen akaratom.


A mostani barátom is kezdi, hogy ebben abban sem vagyok jo, ez is, az is idegesíti, megint sírás lett a vége, kínoz. Ellenben semmit nem nyujt a kapcsolatba nem is értem milyen alapon vár el bármit. Nekem ő semmiben nem változtat soha habár en nem is kritizálom. Egyszer kérek vmit, nem teszi meg.pont.


Ha gyűlöl utál el akar hagyni megcsal mást keres etc, akkor ez van. Én már nem fogok megfeleltségi görcsökkel élni olyannak meg plane akiben szeretetet nem is érzek.


Az elvárások soha nem szeretetbol jonnek, hanem egocentrikusak. Mert neki nem tetszik.

2021. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
94%

- Ne jőjjek össze baráttal, mert egy szakítás egy dolog, egy barát elvesztése pedig egy másik. Az utóbbi pedig szerintem rosszabb egy fokkal.

- Ne jőjjek össze depressziós, vagy mentálisan instabil emberrel.

- Kétszer is gondoljam meg, mielőtt távkapcsolatba belemegyek, és azt is csak úgy, ha élőben találkozunk először, nem neten ismerkedünk össze.

- Ne beszéljek meggondolatlanul.

2021. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
73%
Ne hagyj ki szexet
2021. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
84%
"Egy párkapcsolatban mindig az a boldogabb fél, akit kevésbé érdekli a kapcsolat!" Ezt soha ne felejtsétek el! Ez akár Confucius, Paulo Coelho vagy Marcus Aurelius bölcsessége is lehetne!
2021. szept. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem alázom meg magam s bántom magam egy másik ember szeszélyei, agybajai miatt.
2021. szept. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
85%

Nem szabad addig "bezárni", illetve kizárni a kapcsolati hálót, ismerkedeseket flörtöt, amíg a másik nem bizonyit semmit nyomósan, hogy valoban velem van es valoban komolyan.

Mert akkor hasznalgat aztan kidob es ott leszel egyedül sirva évekig, mire felépítesz valamit. Aki megint ki tudja szórakozik e csak veled.

2021. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert beleesek valakibe mint a vak ló a gödörbe az nem jogosítja fel arra még évek múlva se hogy megalázzon, használjon.

Nem hagyom így bántson, nem szabad elnéznem, szépítenem magamban.


Ne fussak soha férfi után ha vége.

2021. szept. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!