Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy biszexuális pasi legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális pasi legyen őszinte a heteró nőkkel?

Figyelt kérdés

Ha egy biszexuális pasi megdugott korábban kb. 30 pasit, és most szeretne egy kicsit a nőkkel lenni, elmondja, hogy korábban mivel múlatta az időt?


Vaaaagy... A nők undorítónak fogja találni. Szóval jobb hazudni a nőnek, hogy pl. "szingli vagyok 6 hónapja"?


2021. okt. 12. 23:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
83%
10 Ki nem szarja le?Azt sem tudnád honnan kaptad, meg miért.;)
2021. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
82%

kérdező, ami azt illeti, rád is rá lehetne majd verni egy pert, amennyiben az illető nő utólag értesül arról, amit nem mondtál el neki, és megbetegszik.

aids, méhnyakrák, egybek.

2021. okt. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

#12


Aki beteg, annak nagyobb gondja is van annál, hogy ilyet tegyen. Másrészt a mai világban a betegséget bárkitől el lehet kapni. Állítom, hogy a heteró pasik kb. 90%-a - ha tehetné!!! - úgy toszna, mint a nyulak.

2021. okt. 13. 00:18
 14/39 anonim ***** válasza:
49%
12 Még külön "jó" is, hogy a homo- és biszexuális férfiak a nemi betegségek melegágyai(ez nem szóvicc), ez tudvalevő tény.A HPV meg elég gyakori, azt simán adhatja.Sajnos csak nőknél okozhat halálos betegséget, a férfiak meg persze csak hordozzák.
2021. okt. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
13 Azt csak te hiszed.Attól az embertől rettegj mindig, akinek nincs veszteni valója.
2021. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
69%

kérdező, a gerinctelen magatartásoddal az lmbtq embereket is kikezded közvetve, mert olyan képet erősítesz, ami az előítéleteket és kártékony sztereotípiákat táplálja.


pedig a legtöbb lmbtq ember nem ilyen, mint te.


nem erkölcstelenek, nem hazugok, nem élvhajhászok, nem ilyen végletekig egocentrikusak...


tedd fel magadnak a kérdést, ha egy hiv-pozitív személy nem mondaná el neked a hiv-státuszát, és kapcsolatot akarna veled, majd hónapok múlva tudnád meg, miután a te teszted is pozitív lett, h. átvertek, mit szólnál?!


végeztettél valaha szűrést?


könnyen lehet, h. ilyen promiszkuis életmód mellett pozitív lenne a teszted.

2021. okt. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

#14


Értem. Nos, akkor az a forgatókönyv, hogy aki pasi létére megdugott pár srácot, elmegy vizsgálatra. Ott kiállítják neki a papírt. Megnyugszik, hogy nem kapott el valami szart, és azon a napon lefekszik azzal a nővel, akivel már egy hónapja randizik. De arról meg nem kell mondani semmit, csak előtte meg lett dugva pár pasi. Szóval nincs betegség, meg semmi. A többi meg le van tojva.

2021. okt. 13. 00:25
 18/39 A kérdező kommentje:

"végeztettél valaha szűrést?"


Ha egy biszexuális srác végzett szűrést, és bizonyítottan egészséges, akkor onnantól fogva megteheti azt, hogy kb. 30 pasival való kefélés után egy (vagy több) nővel lefekszik?


Ha nem kap el a nő bizonyítottan valamit?


A hazugság meg marad. Bocs, senki nem akarja, hogy kidobják az előítéletek miatt.


A nő nem kap el semmit, onnantól senkinek semmi köze ahhoz, hogy kiben volt az illető. Pont.

2021. okt. 13. 00:28
 19/39 anonim ***** válasza:
81%

"A nő nem kap el semmit"


pont azt pofázzuk, h. rosszul gondolod, mert elkaphat.


ez nem előítélet, én a hetero partneremtől is elvárom, h. mielőtt együttlétre kerül a sor egy új kapcsolatban, legyünk tiszták, végezzük el a szűréseket...


a nők halnak bele, és ti adjátok át nekünk a fertőzést, hpv.


de biszexek-melegek a hiv egyik rizikócsoportjába tartoznak, azt meg azért fontos kivizsgálni.


nem is értem, miért a szerelem kategóriába írtad ezt ki?

te nem szerelmes vagy eg nőbe, hanem használni akarod a testét, ha szeretnéd, fontos lenne az őszinteség, a bizalom és az ártalomcsökkentés, az egészségmegőrzés.


szopd le magad!

2021. okt. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
26%
Hagyjátok már! Lehet, hogy full szerelmes valakibe. Csak úgy nem jön magától a gondolat, hogy 30 pasi után váltson, főleg ellenkező nemre. Hát szerintem akkor vagy felelősségteljes, ha leszűreted magad. Hogy a csaj hogyan reagál...én se tudom. Én csak azt tudom, hogy szeretek valakit, akiről rájöttem, hogy volt már pasival és egész életemben undorodtam az ilyesmitől, de ő az egyetlen, akiből ez nem tud kiabrandítani. Az okát nem tudom, talán mert a szeretet felülír sok mindent. Nem tudom, kapcsolatban tudnék-e létezni vele, de nem azért, mert elítélem, hanem mert nem tudom elhinni, hogy vonzodni tudna hozzám ilyen múlttal.
2021. okt. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!