Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy biszexuális pasi legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális pasi legyen őszinte a heteró nőkkel?

Figyelt kérdés

Ha egy biszexuális pasi megdugott korábban kb. 30 pasit, és most szeretne egy kicsit a nőkkel lenni, elmondja, hogy korábban mivel múlatta az időt?


Vaaaagy... A nők undorítónak fogja találni. Szóval jobb hazudni a nőnek, hogy pl. "szingli vagyok 6 hónapja"?


2021. okt. 12. 23:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
13%
Semmilyen pasi ne legyen őszinte semmilyen nővel. Ha őszinte vagy egy nővel, elvágod nála magad.
2021. okt. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Párom csak egyszer volt fiúval előttem (az volt az egyetlen korábbi szexuális élménye is) de elmondta, engem meg nem zavart.
2021. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
61%
Már csak a nemi úton terjedő komolyabb betegségek kockázata miatt is illő lenne ezt közölni, én pl pont emiatt biztos nem jönnék veled össze.
2021. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
En az ilyen "csalokat" kiszurom. Jobb nem hazudni, mert almodban kiherellek.
2021. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Undorito féreg vagy kérdező! Eleve normális Nő nem áll ossze ilyennel....igy csak reménykedni tudok, hogy latszik rajtad h b*zi vagy! Az rendben van, hogy neked ez jó, meg neked belefér, de a másik fél véleménye miért nem számit?
2021. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nem kell elmondani. Heteró párok tagjai se beszélik át,hogy kikkel, hányszor hogy szexeltek. Az a múlt. Nem tartozik az aktuális kapcsolatra.
2021. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

#30


Igaz, elég lett volna visszakeresni. Vagy az elején tisztázni, hogy a kérdés fiktív elméleti, az említett "biszexuális férfi" nem valós karakter, és nekem sem kellett volna bohóckodnom hajnalban.


A témához még annyit: érthető, hogy egy heteroszexuális nő nem szeretne biszex pasival lenni. Viszont, a női biszexualitást jobban elfogadják. Engem, mint heteroszexuális férfit nem zavarna, ha a párom, biszexuális lenne. Bár, most, hogy jobban belegondolok, volt egy ilyen barátnőm, de ő nem vallotta magát annak, csak "kipróbált" dolgokat. De szerintem az volt, csak nem ismerte be magának.


Nem én vagyok az abortuszos kérdező. Azzal kapcsolatban egy kérdést tettem fel, egy másikat rovatban, de azt sem itt. És annak adtam hangot, hogy nem tetszik a keresztény propaganda ténykedése, de az sem, ha egy pasi erőlteti az abortuszt. De annak a kérdésnek a kiírása inkább a vallási propaganda iránti ellenszen késztetett, mert néztem egy YouTube videót az esetről.


Az abortusszal kapcsolatban annyi az állásfoglalásom, hogy a végső soron a nő dönt az egészről.

2021. okt. 13. 18:05
 38/39 anonim ***** válasza:
22%
Egy másik kérdésnél a feministák szerint a nőnek azt sem kell elmondani, ha volt már abortusza. Szóval ebből kiindulva neked sem kell ezt elmondanod.
2021. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Ha nem mondja el, akkor nem mondja el.


Én azért beszéltem, mert szerettem volna tisztázni itt a dolgokat.

2021. okt. 13. 18:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!