Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy biszexuális pasi legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális pasi legyen őszinte a heteró nőkkel?

Figyelt kérdés

Ha egy biszexuális pasi megdugott korábban kb. 30 pasit, és most szeretne egy kicsit a nőkkel lenni, elmondja, hogy korábban mivel múlatta az időt?


Vaaaagy... A nők undorítónak fogja találni. Szóval jobb hazudni a nőnek, hogy pl. "szingli vagyok 6 hónapja"?


2021. okt. 12. 23:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
25%
Legyen, engem még izgatnak is a biszex pasik.
2021. okt. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

#19


Tehát ha van orvosi vizsgálat, és bizonyítottan NINCS gond.


Akkor már lehet a nőkkel is, ugye?


Bocs, az, hogy előtte pasik lettek dugva, nem lesz elmondva.

2021. okt. 13. 00:45
 23/39 A kérdező kommentje:

#20


Nagyon rendes vagy, köszönöm, hogy a védelmedbe vettél. Bár nem így terveztem ezt az egészet, amikor kiírtam ezt a kérdést.


Na mindegy.

2021. okt. 13. 00:48
 24/39 anonim ***** válasza:
80%

"azon a napon lefekszik azzal a nővel, akivel már egy hónapja randizik"


Fú, de jó, hogy egy hónap alatt nem kedvelek meg senkit, nem kerülök össze ilyen kis hazug getzikkel.

2021. okt. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
87%

Részben a hozzád hasonlók miatt van annyi előítélet.

Én is biszexuális férfi vagyok és nagyon nincs könnyű dolgom. Pedig én nem voltam 30 pasival, csak egyetlen egy barátom volt, akit szerettem és szintén nem egy spermatemető, és volt 2 komoly barátnőm. Semmivel sem vagyok kockázatosabb mint egy átlag hetero férfi, mégis undorral viszonyulnak hozzám nagyon sokan csak azért, mert biszex vagyok és voltam férfival.

Még bántásnak is ki voltam téve. Ismerkedtem egy nővel és mondtam, hogy családcentrikus vagyok, nagyon szeretnék gyereket, aztán amikor megtudta, hogy biszex vagyok, egyből hazugságnak bélyegezte ezt. Mondtam, hogy nem az, erre jött, hogy meg ne próbáljak családot alapítani, ő maga fogja kitapostatni a belem ha kell, mit is képzelek, nem vagyok férfi, mit akarok, ki akarok használni egy nőt, hogy kölköm legyen, stb. Tiltottam, akkor álprofilokról zaklatott és szabályosan könyörgött, hogy legyek öngyilkos.


Bocs az offért, csak elegem van már a sok gusztustalanságból, amit egyesek képesek írni, és nagyon zavar, hogy az ilyen kérdező félék alapján ítélnek el másokat azért, mert biszexek, holott pl. nálam csak annyit jelent, hogy férfiakat is tudok szeretni, ha úgy adódik. Semmilyen élvezethajhász életmódot nem élek és olyan sincs, hogy muszáj mindkét nemmel szexelnem, mert csak akkor vagyok teljes. Ha van egy társam, akkor csak vele szeretnék szexelni.

2021. okt. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Mindig az őszinteség a legjobb választás. Hosszú távon az éri meg. Nyilván amúgy találnál olyan csajt is, akinek pont te kellesz, és pont úgy ahogy neked kell ő.
2021. okt. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Igen, legyen őszinte.
2021. okt. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Nos, akkor hogy tisztázzuk a helyzetet!


Amikor kiírtam a kérdést, akkor félig poénból tettem, (tudtam, hogy felkelti majd mások érdeklődését) félig meg azért, mert érdekelt a válasz egy ilyen helyzetre: hogyan reagálnak erre a nők? Valójában nem véletlen fogalmaztam többször E/3 személyben. Hiszen a kérdésben szereplő alak fiktív, nem én vagyok. Igyekeztem ezt érzekeltetni, bár mivel belementem a vitába (szeretek vitázni alapvetően), látszólag összeolvadtam a karakterrel.


Most már azonban ideje befejezni ezt a bohóckodást, mert beírt egy igazi biszexuális pasi is, és nem akarom az LMBTQ hírnevét rontani. Alapvetően nincs bajom az ilyen emberekkel, sőt, ki is állok mellettük.


Másrészt még be kellene fejeznem egy könyvet is, amit nem tettem meg.


Magamról egyébként annyit, hogy heteroszexuális pasi vagyok. Komoly kapcsolatom jelenleg nincs (nem is keresek!) mivel inkább a laza kapcsolatokat részesítem előnyben. Ahhoz meg nem kell olyan nagy komolyodás.


Bocsánatot kérek, hogy raboltam más idejét is, és egyúttal az LMBTQ emberek se haragudjanak.


A kérdésnek, és a topiknak azonban talán mégis van valamennyi értelme, mert szimulált egy helyzetet.


Nos, minden jót.

2021. okt. 13. 02:31
 29/39 anonim ***** válasza:
69%
Undoritó.
2021. okt. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
96%

#28 Ennek a kérdésnek semmi értelme nem volt, csak vissza kellett volna keresned a korábbiakat, előjött már sokszor, nők, ismerkednétek-e biszexuális férfivel, crossdresserrel stb.

Hiába vagyok elfogadó velük, szexuális kapcsolatot nem szeretnék velük létesíteni, ez van. És igen, tudni akarok róla, a hazugság nem fér bele. Nekem végig az volt az érzésem, hogy te vagy az abortuszos kérdező és most innen próbálod megfogni a dolgot, mert ugye ez is olyan dolog, hogy ha nem tudsz róla, nem fáj. De még mindig nem egyezik a kettő, ez megint csak olyan hogy a nőnek is illik bevallania, hogy biszex és a férfinak is, hogy a másik eldönthesse belefér-e neki. Ez még mindig nem egyezik az abortusszal. Te vagy az, igaz?

2021. okt. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!