Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Problémás dolog belemásztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás dolog belemásztam mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Röviden : bejelöltem egy férfit Facebookon, ismerős volt az arca.

Vissza jelölt irt beszélgettünk minden jol alakult köztünk több kellemes randi… szex ekkor még nem. Majd egyszer csak leültetett és elmondta, hogy nős. 30 éves a nő 28, most nyáron volt az esküvő.

azt mondja nem is akart ismerkedni de már belém szeretett és nem tudja kézben tartani a dolgokat.

Most mi legyen ? :(


2021. dec. 16. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
86%
De legalább van :DDDD Nálad teljesen hiányzik.
2021. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:
Mikor hónapok után kiderült addigra már párkapcsolat es szerelem alakult ki.
2021. dec. 16. 16:41
 33/74 anonim ***** válasza:
72%

És szerinted nem fog megcsalni 1 év múlva, egy ilyen?

Ó, dehogynem! :DDD

2021. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 A kérdező kommentje:

31 Valamit eltitkolni sem helyes de nem egy végzetes dolog mint a gyilkosság.

De kinek mi, akkor az ilyet inakbb öljék megY

2021. dec. 16. 16:42
 35/74 A kérdező kommentje:
33 Ezt nem lehet előre tudni. Csaltak már meg engem is, és olyan akit azt mondtak rendes aranyos sose néz masra….
2021. dec. 16. 16:43
 36/74 anonim ***** válasza:
77%
Azért van, amikor nyilvánvalóan lehet tudni. Mint itt és most ebben az esetben. Gyáva hozzá.
2021. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy mi értjük félre az egészet, és a pasi nem tudott arról, hogy nős! Azt tudta, hogy nyáron volt valami buli, meg sok mindenre igent mondott, de most józanodott ki annyira, hogy leesett, hogy esküvő volt. Azért ismerkedett ilyen kis ártatlanul mindenkivel, aki bejelölte.
2021. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 A kérdező kommentje:
37 Nem kell kötekedni. Leírtam a sztorit.
2021. dec. 16. 16:45
 39/74 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg, aztán dobd ki.
2021. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
68%

#38

Ja, bocsi. Akkor tényleg te vagy nagyon hülye, ha nem érted, hogy mi a baj egy olyan pasival, aki nyáron elveszi "élete szerelmét", aztán a karácsonyt már a következővel tölti. Nekem is van ilyen ismerősöm. Minden évben más nő lakik nála, kétfele fizet gyerektartást, és többször van eljegyzés náluk, mint szülinap. Mégis napok alatt talál egy újabb libát, akinek meggyőződése, hogy mellette megváltozik, és ha eljegyezte, örökké együtt lesznek. Egy zseni a fazon, akárki akármit mond.

A tiéd nem Zoli, ugye?

2021. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!