Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Problémás dolog belemásztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás dolog belemásztam mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Röviden : bejelöltem egy férfit Facebookon, ismerős volt az arca.

Vissza jelölt irt beszélgettünk minden jol alakult köztünk több kellemes randi… szex ekkor még nem. Majd egyszer csak leültetett és elmondta, hogy nős. 30 éves a nő 28, most nyáron volt az esküvő.

azt mondja nem is akart ismerkedni de már belém szeretett és nem tudja kézben tartani a dolgokat.

Most mi legyen ? :(


2021. dec. 16. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
100%
De szerinted egy házasság az olyan mint egy lakás vásárlás? Érzelmeken alapul és attól még hogy a te palid ilyen tróger attól még ne alacsonyítsuk már le a házasság intézményét, ami normális esetben azt jelenti hogy komolyak az érzelmek és együtt akarnak maradni életük végéig a felek :D
2021. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem is garanciából szoktak házasodni, te nagyon hülye.
2021. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezed, hogy mit kellene tenned, amikor tudod, mit akarsz tenni?
2021. dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs alacsonyan. Nem ismered és nem tudod milyen ember, csak ezt az egy dolgot tudod róla, hogy igen megcsalta es otthagyta a feleségét."


Te sem ismered ezt a fazont, csak bebeszéled magadnak és el is hiszed mindezt amit leírtál, de ki merem jelenteni, hogy nem te vagy az egyetlen akivel csalja a feleségét, az ilyen keresi a következő áldozatot.

Te egyáltalán nem tiszteled magad és összeálltál egy hazug, gerinctelen féreggel. És ha te nem tiszteled magad, senki sem fog tisztelni. Hiába írod, hogy magasan van a léc nálad, ebben senki nem ad igazat neked. 1000x leírhatod, akkor is 0 az önbecsülésed, mert mint írtam összeálltál egy hazug, gerinctelen emberrel.

Mit nem értesz azon, ha a feleségének hazudik, akkor neked is hazudik? Sőt leírtad, hazugsággal kezdődött a "kapcsolatotok. Ez nem egy kis füllentés, ez súlyosabb, ez undorító, mert jellemtelenségre utal. Azt mutatja meg egy emberről, hogy a minden napjai úgy vannak felépítve, hogy esténként vagy reggelente a következő hazugságait tervezi, az ilyen ember a szüleinek és a barátainak is hazudik. A hazugság, akárhogyan van csomagolva, hazugság marad.

De nem csak a pasi hazudozik, hanem te is hazudsz magadnak nap mint nap, mert elhiteted magaddal, hogy ő szerelmes beléd. Nem szerelmes, csak növeszti az egóját amíg a te csodálatodban lubickol. De szerintem ti összeilletek, sok boldogságot nektek!

2021. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!