Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Problémás dolog belemásztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás dolog belemásztam mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Röviden : bejelöltem egy férfit Facebookon, ismerős volt az arca.

Vissza jelölt irt beszélgettünk minden jol alakult köztünk több kellemes randi… szex ekkor még nem. Majd egyszer csak leültetett és elmondta, hogy nős. 30 éves a nő 28, most nyáron volt az esküvő.

azt mondja nem is akart ismerkedni de már belém szeretett és nem tudja kézben tartani a dolgokat.

Most mi legyen ? :(


2021. dec. 16. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:
40 bárkinek mehet tönkre házassága vagy kapcsolata ez nem plyan hu meg ha mint annyira be állítják egyesek. Ilyen világot élünk. Nem azt mondom, hogy ez jó, de ez van. Gyereke nincs , és a neve sem Zoli.
2021. dec. 16. 17:03
 42/74 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy szeretett beléd. Tetszik neki, milyen kis buta vagy, és lehet neked összevissza hazudni, nem bánod.
2021. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
88%

Itt csak a kérdező hazudozik. Egyáltalán nem hihető, hogy hónapokig ki se derült, hogy nős. Például nem is találkoztak a pasinál, valószínűleg a családját, a barátait se ismeri. Azt meg kétlem, hogy elég aktív facen, hogy összejöjjön valakivel, aki ráír, de egy képe sincs se az esküvőről, se a feleségéről. Kb. a mezeshetek után kezdtek kavarni. Nincs fél éve, hogy házas, ők meg hónapok óta randizgatnak.

Mese habbal.

2021. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:

43 A barátait ismerem, a szüleihez nem vitt el bemutatni még de ez pár hónap után nem volt fontos.

Képei nem voltak csak pár darab.

Esküvői kép a nőnél votl fent de ő nekem nem ismerősöm így nem láttam.

2021. dec. 16. 17:56
 45/74 anonim ***** válasza:
57%

Csodás kamu provokáció.

Ha annyira biztos vagy magadban, minek írtál ki kérdést? Sok boldogságot.

2021. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 A kérdező kommentje:
45 Nem kamu. Oke lehet jobban utána nézhettem volna, de a mi lett volna ha … az itt már késő.
2021. dec. 16. 18:03
 47/74 anonim ***** válasza:
100%

Szívás.

Ilyen pasitol jóra ne számíts.

Otthagyni ugysem fogod, de azert mellette nem árt ha építed a kapcsolatrendszereid komoly kapcsolatra is.

2021. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:

47 A hazugság a baj. Bár most engem választott ugye de nemtudom mègis olyan rossz szájízzel vagyok emiatt. Pedig én tényleg megszerettem és ő is engem.


A nem túl kedves privátra reagálva : nem vagyok nyomozó, nem szoktam lenyomozni az ezeket a múltat semmi ilyesmit. Lehet ezek után ezt fogom, nem kell mindenki felé bizalommal fordulni mert így járhat mint én.

2021. dec. 16. 18:58
 49/74 anonim ***** válasza:
64%
Rossz szájízzel, az igen! :DDDD Hát nekem cifrább lenne, ha engem ver át így valaki :DDD Szánalmas.
2021. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 A kérdező kommentje:

49. Mivel addigra már beleszerettem , nem a múltja érdekel. És mivel engem választott így azért ez sokat számít.

Nagyok sok az erkölcsbíró aztán a valóságban meg másképp viselkednek mint itt arctalanul.

2021. dec. 16. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!