Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Problémás dolog belemásztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás dolog belemásztam mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Röviden : bejelöltem egy férfit Facebookon, ismerős volt az arca.

Vissza jelölt irt beszélgettünk minden jol alakult köztünk több kellemes randi… szex ekkor még nem. Majd egyszer csak leültetett és elmondta, hogy nős. 30 éves a nő 28, most nyáron volt az esküvő.

azt mondja nem is akart ismerkedni de már belém szeretett és nem tudja kézben tartani a dolgokat.

Most mi legyen ? :(


2021. dec. 16. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
74%
Vannak menthetetlen emberek.
2021. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:
61 Vannak olyan emberek is, akik magukat hibátlannak hiszik, de meg lehetne az ő életüket, hogy az sem az.
2021. dec. 17. 09:43
 63/74 anonim ***** válasza:
87%

Vannak jó kapcsolatok, vannak tiszteletre és odafigyelésre épülő házasságok.

És vannak olyanok, ahol az egyik fél szerelmes a szerelembe és ahhoz keres egy bábut, akibe ezt bele tudja látni. Hatalmas a különbség.

2021. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
80%
Leírtad már 10000x, hogy a házasság nem garancia semmire, nem adnak hozzá szerelmet blablabla szállj már le a földre! :D el kell jutni odáig, hogy két ember összekösse az életét, biztos nem csak úgy volt az hogy hát jól van menjünk be a hivatalba. Azt hiszed jaj de szeret meg mentegeted itt magad meg őt is közbe meg egy olyan paliról beszélsz aki pár hónapja házasodott és úgy szedted össze hogy random bejelolted facebookon. Neki gondolom pisztolyt tartottak a fejéhez hogy nős férfi létére kezdjen el írkálni valami jött ment csajnak a neten. Majd fogsz te is így járni azt meg hogy téged választott majd hiszem ha ki lett mondva a válás :D
2021. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:
64. Ha velem van együtt és engem szeret akkor nem sokat dob a latban bármilyen papír. Megvolt a lehetősége én mondtam döntsön ha a másikat választotta volna , nem tehetek mast elfogadom.
2021. dec. 17. 11:54
 66/74 anonim ***** válasza:
57%
Eddig is együtt volt veled meg a feleségével is lol
2021. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 A kérdező kommentje:

66.Az ex is megmondta, egy jó ideje nem volt köztük semmi. Nem kell kiszínezni a sztorit, csak az igazat!

Fura, de naluk szinte egy időpontra tehető az esküvő és a kapcsolat megromlása.

2021. dec. 17. 12:15
 68/74 anonim ***** válasza:
80%
És ha megkéri a kezed, és az esküvő napján romlik meg a kapcsolat? Vagy legalábbis ezt hazudja majd a következő puncinak, aki még többet bevállal.
2021. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem hiszem hogy akar házasodni az csak egy darab papír nem jelent semmit :D
2021. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 A kérdező kommentje:
68 Én az érzelmekben hiszek, nem a papírokban mert az semmire nem garancia. Emiatt nem mennék férjhez soha. Ha mast választ, vagy szétmegyünk nos ez bárki mással lennék együtt, akkoris benne van a pakliban.
2021. dec. 17. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!