Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szemétség amit csinálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robika17777 kérdése:

Szemétség amit csinálok?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm 3éve és komolyan nagyon szeretem, terveim vannak vele, és idáig vele voltam csak szexuálisan. Viszont úgy vélem hogy ebben a korban normális az hogy tegnapelőtt voltam egy másik csajjal és ezt a barátnőmnek el se kéne mondjam. Nagyon szeret engem és nagyon megbántanám annak ellenére hogy feldobtam neki azt hogy nekem legalább egy darabig nyitott kapcsolatra van szügségem. Szemét vagyok hogyha más lányokkal is vagyok? Nem tartanám velük a kapcsolatot egyszerüen csak szexelek velük mert ezt látom most jónak.

2015. febr. 15. 09:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Szóval a többi nőt csak k.vának akarod? Nem szép dolog. Ha változtatni akarod a partnereidet, akkor előbb szakíts, és utána kezdjél mással, aztán megint szakíts, stb. Ez így nem fer.
2015. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Szerintem nem kell feltétlen szakítanod vele. Azt mondta a nyitott kapcsolatra, hogy oké, ez eddig rendben van valamennyire de szerintem, ha eléállsz, elmondod, hogy pontosan mi történt és, hogy mit takar az egész és még utána sem dob ki akkor nem kell vele szakítanod. Bár akkor vagy nagyon szeret a lány vagy valami nincs rendben nála.
2015. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Miert kerdezel, ha nem turod, ha valakinek ellenkezik a nezopontja a tiedeel?

Csak visszaigazolast akarsz kapni, hogy jogos?


Ha nyitott a kapcsolat, szerintem illik tudnia róla.

Hogy a megcsalas jogos vagy nem jogos, nem korfuggo szerintem.

2022. jan. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!