Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szemétség amit csinálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robika17777 kérdése:

Szemétség amit csinálok?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm 3éve és komolyan nagyon szeretem, terveim vannak vele, és idáig vele voltam csak szexuálisan. Viszont úgy vélem hogy ebben a korban normális az hogy tegnapelőtt voltam egy másik csajjal és ezt a barátnőmnek el se kéne mondjam. Nagyon szeret engem és nagyon megbántanám annak ellenére hogy feldobtam neki azt hogy nekem legalább egy darabig nyitott kapcsolatra van szügségem. Szemét vagyok hogyha más lányokkal is vagyok? Nem tartanám velük a kapcsolatot egyszerüen csak szexelek velük mert ezt látom most jónak.

2015. febr. 15. 09:08
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy szabadságra van szügségem és azt mondta hogy oké..nem fogom visszaszorítani magam hogy aztán megbánjam x idő mulva ha esetleg szakítana velem..és nem is akarom visszaszoritani magam mert élni kell és ennyi
2015. febr. 15. 09:33
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lépkedek állandóan félre, csak ha pl bulizok vagy ilyesmi akkor ha összejön egy csaj akkor az én koromban miért ne? "

Azért mert van barátnőd fafej. Szerintem mélyen belül te is érzed, hogy gerinctelenség, hisz feltetted a kérdést.

Minimum elé kéne állnod a vastag bőrrel a képeden és el kéne neki mondanod, hogy neked erre van szükséged(?!), aztán majd ő eldönti, hogy kidob-e mint macskát szarni.

Szerintem túlzás azt állítani, hogy komolyan szereted ezt a lányt...

2015. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
De elé álltam hogy nyilt kapcsolatra van szügségem, és még ha rosszul is esett neki azt mondta hogy oké. Nem szeretném elveszteni és ha nem szeretném kidobtam volna
2015. febr. 15. 09:47
 14/33 anonim ***** válasza:

A válasz IGEN!!!!

Férfiként tökéletesen értem az érvelésedet, de egy hangyányit egoista hozzáállásod van....éretlen vagy még egy tartós párkapcsolatra.

Izgatja a fantáziádat milyen lehet más Nőkkel lefeküdni...ez teljesen rendben van, ki kell próbálni a felhozatalt és utána sokkal megfontoltabban fogsz párt választani magad mellé. De addig ne hitegesd a partnered arról,hogy Te milyen rendes srác vagy és vele tervezed a jövődet, mert ez finoman szólva nem igaz. Nem tartod sokra szegény lányt...ha tényleg tiszteled(szándékosan nem írtam, hogy szereted!), akkor elbúcsúzol Tőle és hagyod, hogy megtalálja azt az embert aki tényleg szereti. Őszinte legyél, ne ködösíts...és ne időt kérjél.

Ha kiélted Magad és lenyugodtál akkor még mindig meg lesz a lehetőséged, hogy visszaszerezd, de addigra egészen más lányokon fog járni az eszed.

37F

2015. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Azt hiszem Kérdező már a bemutatkozó történeted első szavánál /van!/ tévedtél.

Az egyik hozzászólásodban írtad, hogy időt kértél, és Ő oké-t mondott.

Ha büszke az a lány, akkor Neked csak VOLT egy barátnőd.

A kérdésedre pedig sajnálom, de igen a válaszom, szemétség amit csinálsz.

2015. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Az elhallgatás ugyan úgy hazugság.

Közölted vele, hogy pontosan mit takar az, hogy neked szabadságra van szükséged? Hogy más nőkkel kefélsz? Mert ha igen, akkor oké, csináld, de ha nem, akkor mond el neki.

2015. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Rendben van benne valami amit mondtok..mégha szemet is vagyok vagy voltam de szakítok vele..nem hisztek nekem meg kiröhögtök leoltotok ugyis de én fájó szivvel fogok vele szakitani, de csak mert mar megtettem es erzem en is hogy szemetseg csak probaltam vedeni magam..nem tudom mit tegyek tenyleg nagyon szeretem, komolyan..de jobbat erdemel
2015. febr. 15. 09:55
 18/33 anonim ***** válasza:

Te elfogadnád, ha ő is néha szexelne másokkal?

Szerintem amúgy, mivel igazából nem a háta mögött történik (gondolom tudja, mi az a nyitott kapcsolat), nem vered át. Csak ha rákérdez, ne hazudj, és toleráld, ha ő is ugyanígy viselkedik ez idő alatt.

2015. febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Hát azt hittem ez mukodhet. De ha jobban belegondolok nem, nagyon rosszul esne ha ez visszafele is megtortenne. Szakitok vele mert tenyleg egy szemet allat vagyok remelem orultok xd de egyebkent komolyan :) jobbat erdemel
2015. febr. 15. 10:01
 20/33 anonim ***** válasza:

"Mondtam neki hogy szabadságra van szügségem és azt mondta hogy oké.."


Ha valóban úgy fogalmaztad meg, hogy a barátnőd számára teljesen egyértelmű, hogy a "szabadság" alatt történetesen azt érted, hogy amikor kedved van, és adódik rá lehetőség, más lányokkal szexelsz, és ő erre azt mondta, hogy "oké", részéről rendben, akkor nagy valószínűséggel ő ugyanúgy más pasik ágyában landol, másokkal is hancúrozik, amikor úgy hozza a helyzet.


Ha nektek ez jó így, erre vágytok, mindez belefér egy kapcsolatba, akkor arra nem sok mást lehet mondani, mint hogy a ti életetek, a ti döntésetek.

2015. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!