Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szemétség amit csinálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robika17777 kérdése:

Szemétség amit csinálok?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm 3éve és komolyan nagyon szeretem, terveim vannak vele, és idáig vele voltam csak szexuálisan. Viszont úgy vélem hogy ebben a korban normális az hogy tegnapelőtt voltam egy másik csajjal és ezt a barátnőmnek el se kéne mondjam. Nagyon szeret engem és nagyon megbántanám annak ellenére hogy feldobtam neki azt hogy nekem legalább egy darabig nyitott kapcsolatra van szügségem. Szemét vagyok hogyha más lányokkal is vagyok? Nem tartanám velük a kapcsolatot egyszerüen csak szexelek velük mert ezt látom most jónak.

2015. febr. 15. 09:08
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Jolvan kossz
2015. febr. 15. 10:09
 22/33 anonim ***** válasza:

Ne haragudj....de Te nem szakítasz vele...Te szimplán elhagyod Őt. A lány szakíthatna Veled a történtek után....és sajnos Ő tényleg vonzódik hozzád és nehezen ereszt el....ha nem így lenne, már rég kitette volna a szűröd. Ha tényleg jelent Neked valamit a leányzó, akkor tiszteld meg annyira hogy őszintén leülsz vele szemben és elmondod az érzéseid. Ha hitelesen adod elő az érzéseidet és elhiszi amit mondasz, akkor Neki is könnyebb lesz....nem fogja annyira magára venni a dolgot.

37F

2015. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :) leülünk és megbeszéljük
2015. febr. 15. 10:13
 24/33 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz igen, de szerintem ezt te is tudtad.De minek is ír valaki ilyen kérdést ha úgy is azt fogja tenni amit akar!
2015. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Altalaban ez igy szokott lenni, de kivancsi voltam masok velemenyere
2015. febr. 15. 10:22
 26/33 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm hasonló dolgokat csinált,az lett a vége, hogy a barátnője elhagyta, és egyedül az egy éjszakás kalandjai boldogítja. Azóta se lett komoly kapcsolata,de szerintem meg is érdemelte :)
2015. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Dehát lehet hogy ez igy jo neki nem? Nem akarja még elkotelezni magat
2015. febr. 15. 11:41
 28/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán egy kapcsolatban nem lehet két dolog:félrelépés és szeretet,még kiváncsiságból se,vagy mert szükséged van rá.De legalább van akkora gerinced és elé állsz.
2015. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ha nyitottat akarsz az azt jelenti, hogy ő is mehet amerre akar és azzal akivel akar (vagy szabályozzátok, hogy ki az a kör ahol sem te sem ő nem választhat senkit. pl. haverok, közös társaság). Ha Te is el tudod viselni, hogy ő mással szexel és nem azt gondolod, hogy a szabadság csak neked jár akkor lehettek nyitottban. Különben nem.


Amúgy meg az elhallgatás legtöbbször olyan mint a hazugság, mert megtagadod tőle a választási lehetőséget. Ez pedig egy olyan kapcsolatba amiben együtt tervezel a másikkal nem fér bele. Majd huszonévesen elhallgatod, hogy elszakadt a gumi és van egy másik nőtől egy gyereked és az nem lesz hazugság? Ugye nem gondoltad komolyan?

2015. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
71%
Ezen az oldalon erkölcsi öngyilkosság ilyen kérdéssel előhozakodni. Tégy úgy, hogy jó érzéssel tudjál tükörbe nézni. Ha ez neked belefér, csináld, és ne törődj a magukat erkölcsi fárosznak kikiáltók véleményével. Ez a te életed! Csak magadnak tartozol elszámolással. Akármelyik ujjadat harapod meg, fájni fog. Ha nem csajozol, megbánod, ha csajozol megbánod. Nincs abszolút helyes döntés.
2015. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!