Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbocsájthat egy abortuszt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájthat egy abortuszt? Normális, hogy ennyi idő után is szeretem?

Figyelt kérdés

A gimiben kezdődött a kapcsolatunk, én már előtte is nagyon belezúgtam. Nekem Ő volt az első mindenben, de fordítva ez nem igaz, mert nagyon szerette a bulikat és a lányokat...

Aztán az érettségi előtt kiderült, hogy terhes vagyok.

Elmondtam neki, a legnagyobb meglepetésemre akarta a babát. Viszont a szüleim más jövőt képzeltek el nekem és az apám túl jó ultimátumot adott nekem. Nem választhattam egy kicsit több, mint fél éves kapcsolatot egy olyan fiúval, aki előtte a legtöbb jó kinézetű lánnyal lefeküdt, miközben ott volt a biztos jövőm. Így az abortusz mellett döntöttem és ezt nem tudta megbocsájtani. Nem mondta el senkinek, de az utolsó mondata hozzám az volt, hogy legyek boldog az új életemmel és soha többet nem akar hallani rólam. Ez több, mint 2 éve volt, de ha látom (közös barátok...), akkor még mindig ugyanazt érzem, mint régen.

És most lesz egy összejövetel, amin ott lesz ő is. És a múlt hétvégén mi csókolóztunk az egyik barátunk szülinapi buliján. Ittunk mindketten, én kiborultam és próbált megvigasztalni, aminek ez lett a vége...

Azóta kerülöm, de jó lenne beszélgetni...

Vagy szerintetek hülyeség?


2015. nov. 23. 20:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
13%
Él? Igen. Ember? Igen. Megölik? Igen. Akkor mitől nem gyilkosság?
2015. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
A gyilkosság nem éppen a legális dolgok közé tartozik, míg az abortuszt nem büntetik.
2015. nov. 24. 17:36
 13/27 opened paradise ***** válasza:
91%

Persze,az le van tojva,hogy mi lesz vele,hogy talán árvaházba kerül és sokkal elcseszettebb élete lesz. Te örökbefogadnád az összes ilyen gyereket?

Mert akkor oké,legyen neked igazad.

Sokan nem képesek felfogni,hogy van rosszabb a halálnál.

2015. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
Takarodjál már innen, 11-es!
2015. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
39%

Kedves 11-es válaszoló! Képzeld el egy 6-11 hetes terhesség még nagyon nem ember és az anya nélkül még jó néhány hónapig életképtelen önmagában. A VAN és a LEHETNE között azért vegyük már észre, hogy elég nagy különbség van. LEHET, hogy 9 hónap után születik egy gyermeked, de LEHET, hogy 14 hetesen elvetélsz. Addig amíg egy magzat el nem éri azt a kort, hogy önmagában is életképes tud maradni, addig az csak egy lehet.


A magyar törvények szerint minden magyar nőnek joga van az abortuszhoz. Lehet, hogy gyilkosság, de jogunk van hozzá az pedig, hogy bűn e vagy sem, hát nem te döntöd el. A véleményed pedig senkit nem érdekel.


Egyébként a vetélést nem ítéled el? Az nem gyilkosság? Hát mit képzel magáról az a nő, aki nem tud megfelelő körülményeket biztosítani a magzat teljes kifejlődéséhez?

Egyáltalán mit képzel magáról az a nő aki minden hónapban hagy egy értékes petesejtet felszívódni, miközben abból gyerek LEHETNE!

2015. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
13%
Attól, hogy a törvény nem bünteti, még gyilkosság, ezt senki nem tudja megcáfolni. Ennyi erővel ha a már megszületett gyerekeddel nem tudsz bánni, és megbánod, hogy gyereket vállaltál, akkor is megölöd? Vagy csak azért nem teszed, mert azt már bünteti a törvény?
2015. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Figyu, látszik, hogy Te csak provokálni szeretnél, minek írsz ide?
2015. nov. 24. 19:20
 18/27 anonim ***** válasza:
56%
Meg nem született gyerekről beszéltem, ami egyébként nem gyerek, amíg meg nem születik! Igen, sok mindent azért nem teszek, mert törvény bünteti, de a saját gyerekemet nyilván nem ölném meg. 11 hetes terhesség pedig még NEM gyerek.
2015. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
13%
Nevezhetjük gyerek helyett magzatnak is, de attól még a fogantatástól kezdve élő ember, és egy élő embert megölni gyilkosság, akárhogy is szépítjük.
2015. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Menj már innen!
2015. nov. 24. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!