Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbocsájthat egy abortuszt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájthat egy abortuszt? Normális, hogy ennyi idő után is szeretem?

Figyelt kérdés

A gimiben kezdődött a kapcsolatunk, én már előtte is nagyon belezúgtam. Nekem Ő volt az első mindenben, de fordítva ez nem igaz, mert nagyon szerette a bulikat és a lányokat...

Aztán az érettségi előtt kiderült, hogy terhes vagyok.

Elmondtam neki, a legnagyobb meglepetésemre akarta a babát. Viszont a szüleim más jövőt képzeltek el nekem és az apám túl jó ultimátumot adott nekem. Nem választhattam egy kicsit több, mint fél éves kapcsolatot egy olyan fiúval, aki előtte a legtöbb jó kinézetű lánnyal lefeküdt, miközben ott volt a biztos jövőm. Így az abortusz mellett döntöttem és ezt nem tudta megbocsájtani. Nem mondta el senkinek, de az utolsó mondata hozzám az volt, hogy legyek boldog az új életemmel és soha többet nem akar hallani rólam. Ez több, mint 2 éve volt, de ha látom (közös barátok...), akkor még mindig ugyanazt érzem, mint régen.

És most lesz egy összejövetel, amin ott lesz ő is. És a múlt hétvégén mi csókolóztunk az egyik barátunk szülinapi buliján. Ittunk mindketten, én kiborultam és próbált megvigasztalni, aminek ez lett a vége...

Azóta kerülöm, de jó lenne beszélgetni...

Vagy szerintetek hülyeség?


2015. nov. 23. 20:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
23%
Amikor kiírtad a kérdést, számíthattál rá, hogy olyan válasz is jöhet, ami neked nem tetszik. Ha ezt nem bírod elviselni, legközelebb ne írj ki kérdést!
2015. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
És te vagy az Úr Isten és ítéletet szabsz felettünk? Mert maximum ő teheti.
2015. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22%
Vicces, hogy egy magzatgyilkosságpárti emlegeti az Úristent :) Szóval ítélkezni csak annak szabad, aki veled ért egyet?
2015. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
De te nem is a kérdésre válaszolsz. Csak provokálsz itt mindenkit. Jobb dolgod nincs?!
2015. nov. 24. 19:40
 25/27 anonim ***** válasza:
30%
Egyáltalán nem ezt mondtam. Azt mondtam, hogyha akárkinek is fizetnem kéne egy gyilkosságért, az maximum az Isten lehetne. Az hogy te vagy akárki más mit gondol semmit nem számít. Viszont nagyon bosszantó, hogy a kérdező feltesz egy kérdést és hasznos válaszok helyett sértegetést kap.
2015. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
16%
Első körben a kérdésre válaszoltam, erre te és a magzatgyilkosságpárti társaid belém kötöttetek, azóta az álláspontomat védem. Ha valaki itt provokál, az nem én vagyok.
2015. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
23%
A fiú elfelejtette a babádat,vagy még mindig szeretitek egymást és járni akartok,csak féltek dolgoktól. A fiú azt hitte,hogy ő a gyereked apja,és baba összetart titeket. Kérdező rossz helyzetbe volt,meg akarta tartani a babát,de nem támogaták,abortuszra rá kényszeritetétk igy érthető.
2015. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!