Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány nagy valószínűségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagy valószínűséggel szerelmes belém, miért jön össze mással csak azért, mert az a másik fiú kezdeményez nála?

Figyelt kérdés

Szerencsére elég sok lánynak tetszem, úgy érzem többek táplálnak gyengéd érzelmeket irántam a másik nem köréből. Azért úgy írom, hogy csak érzem, mert a legtöbb esetben nem vallják be, csak következtetek. Távolról bámulnak, ha megjelenek a barátnőik is néznek, esetleg zavartan mosolyognak, a barátomtól érdeklődnek felőlem, stb. Nagyon ritkán a bátrabbik kétértelmű(!) gesztusokkal, jelzésekkel próbál flörtölni. Néha annyira erős vonzódást érzek az irányukból, hogy arra várok, hogy mikor szakad el a cérna náluk és vallják be, hogy szerelmesek belém vagy ugranak szimplán a nyakamba. A konfesszió helyett azonban rendre azzal szembesülök, hogy egyszer csak facebookon ki van írva, hogy kapcsolatban vagy látom őket kézenfogva sétálni egy másik fiúval. MICSODA!!!??? 20/f


Ha a barátnőiknek tudnak rólam mesélni, áradozni, akkor nekem miért nem tudják bevallani? Miért jönnek össze más fiúval csak azért mert ő kezdeményez, anélkül, hogy nálam mindent megpróbáltak vola?



2015. nov. 28. 12:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/292 A kérdező kommentje:
Várom, hogy bevallják.
2015. nov. 28. 14:24
 12/292 anonim ***** válasza:
95%

Egy lány, akinek van tartása, nem fogja bevallani. A nőket, még ha ma más trend is kezd kialakulni, meg kell -legalább egy picit - hódítani. Ez az egyik.

A másik meg, lehet neked egy sármod, egy vonzerőd, ami bizonyos hatással van a nőkre, de egy hosszú távú kapcsolat azért másra is épülhet. Ez igaziból nem szerelem ám, nevezd inkább vonzalomnak.

Sok nő vonzódik hozzád. Én is ugyan úgy reagálok, ahogy leírtad, ha olyan férfival találkozom, akihez vonzódom. De azért ez nem szerelem.

Ja, és közben van párom!!! Akit szeretek már nem lángoló, hanem ragaszkodó szerelemmel, mert régóta a párom. A vonzalom más dolog.

Illetve, elérhetetlennek tűnsz a számukra.

Én pont olyan vagyok, amiket leírtál. Anno: küldtem jelet, ha lecsapta a magas labdát o.k, ha nem, akkor nem, megyünk tovább, nem mentem oda szerelmet vallani, főleg, hogy másik 3 fiú meg jött, hogy menjek vele pizzázni, palacsintázni, kiállításra. Hát mentem.

Ezek nem mély érzések feléd, hanem valszeg van egy marha nagy sármod.


Szerintem ha lenne egy lány, aki úgy igazán megfog, ill. megszereted, akkor azért hívd meg egy kávéra, különben ígymaradsz:-)

2015. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/292 anonim ***** válasza:
97%
Kissé beképzeltnek tűnsz.Jól nézel ki,tetszel a nőknek,oké.No de irreális bármit is várnod tőlük,ha te magad két szalmaszálat nem teszel keresztbe értük.Ez a fajta viselkedésed meg fogja magát egyszer bosszulni,vagy úgy,hogy évekig nem fogsz magadnak olyan partnert találni,aki neked is oké,vagy egyszer valamelyik nagyon be fog olvasni.Térdre rogyni viszont nem fog előtted,ez tuti.
2015. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/292 A kérdező kommentje:
Olyanokat írtok! Pont az a lényeg, hogy nem vagyok beképzelt. Ilyet még nem mondtak rám, hogy sármos vagyok az biztos. Inkább a cuki, vicces fiúhoz állok közel. Azért is jó lenne ha bevallanák, mert például ha egy lánytársaság nevet rajtam, azt nem csak úgy lehet értelmezni, hogy tetszem nekik vagy valamelyiküknek... Általában utólag jövök rá, hogy vonzalmat érzett irántam egy lány vagy ha már az elejétől fohva tudom, akkor csak idegesít, hogyha mással lesz kapcsolatban.
2015. nov. 28. 16:11
 15/292 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy amit te cuki-vicces fiúnak titulálsz, pont az a sármod. A sárm az nem a tökéletes szépséget jelenti.

Most értettem meg a kérdésed (az egyik válaszoló vagyok amúgy)

hogy neked nem esik le valós időben, hogy valaki épp ezerrel küldi a jeleket, és ezért szalasztod el a csajokat. Nekem is volt ilyen, és ez az alacsony önbizalommal függhet össze...valóban...

de a többit tartom: ezek nem mély érzések feléd, nem szerelmesek beléd, max. bejössz nekik. És minden egyéb szerintem úgy van, ahogy írtam.

2015. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/292 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. nov. 30. 03:34
 17/292 anonim válasza:
77%
Mert te nem kezdeményeztél. Beképzelt kisk_cs_g lehetsz, lehet,hogy ezt is megérzik. Nem akarják egy fiú seggét nyalni.
2015. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/292 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem mernek oda menni hozzád,vagy csak megbámulnak,mint egy szép szobrot,de azt gondolják,hogy nem komoly kapcsolatra való vagy.
2015. dec. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/292 anonim ***** válasza:
12%
Neked kell lèpned....elvègre gondolj bele mit hinnék arról A csajszirol SKK oda megy es kikezd veled vagy felajánlja hogy menj el vele ...tedd a szívedre a kezed ..arra gondolnak na szèp kis KV hàz milyen olcsó kis cafka aztan akkor meg azèrt inogtak meg es azert nem kezdemènyeznel....Agogy itt követem a dolgokat amiket írsz egy koravèn 16 éves kis nagy fiút képzelek ..több nem lehetsz mert aki több az ennèl tovább illetve elörèbb jut èvekkel es nem topog egy helyben míg a többiek elhapzsoljàk a lânyokat míg te a kis egódat nyalogatod hogy íveken ennek is meg annak is tetszem na akkor ki fog ràm èheskedni? Senki kis komàm neked kell lèpned mert az dominàl a lànyoknal legyél kedves akar jópofa de nem paraszt mert az nagykèpü es azt a lanyok nem kultivàljak....szoba kell ereszkedni ès tabu tèmàt közömbösség feldobni amivel aztan tovább viszed a beszèlgetèst...ne arról beszélj hogy na ra érsz este es dugunk vagy nem ez primitív es elriasztja az arra érdemes csajokat. Ha ezzel nyersz az olyan is az nem sokat er de olvassa ezt sok lány is aki hasonlóan fog reagálni hogy nem kell egy geniusnak feltüntetni magad de legyél udvarias kedves es sokoldalú hogy felkeltése az erdeklodesèt ha te egyàtalàn komolyra akarod venni nem csak egy èjszakas hi mi humi alkalomra tervezés a kapcsolatot ...Az amelyik 15 perc után legugol es leszop a folyosón az olyan is ért azt csinálja mással is es ott ne àlj a sor végére mert egy üres tartalmatlan kapcsolat lessz ..annál te tobbet akarsz gondolom.
2015. dec. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/292 anonim ***** válasza:
96%
Azt varod,hogy udvaroljanak neked a nők? Hát azt varhatod,egy igazi nő nem csinál ilyet,csak jelzéseket ad. Ha a pasi ezután sem lép, azt mi nők tudomasul vesszük és nem foglalkozunk az illetovel. Ha tetszik valaki,akkor legyél mar ferfi és ne vard,hogy a sult galamb a szadba repüljön, hanem kezdemenyezz!!
2015. dec. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!