Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » I love you, de maradok a tré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I love you, de maradok a tré kapcsolatomban. Ki érti?

Figyelt kérdés

ha egy pasi szeret egy nőt bevallása szerint, de egy másikkal él együtt, akit elmondása szerint már nem szeret, annak mi értelme?????


a lány, akit szeret, kilépett ebből a méltatlan helyzetből, mert megunta, hogy nem tud dönteni a srác.


a srác erre azt mondta a lánynak, hogy nem akarja elfelejteni őt, de még mindig nem szánta rá magát a szakításra.


miért csinálja ezt valaki, miért marad benne rossz kapcsolatba, miért mondja a lánynak, hogy I love you???


mit tegyen ez a lány?



2016. szept. 12. 23:54
1 2 3
 11/30 Noren1989 ***** válasza:
Az a hagy, elhagy, otthagy angolul, néha zsidózok.
2016. szept. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

#10 Te jöttél itt részben angol szavakkal, akkor számíts részben angol válaszokra. :)


A kérdésre pedig a válasz: Én értem.

2016. szept. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
mit értesz?
2016. szept. 13. 04:21
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lép ki, mert nincs gerince, és nagy valószínűséggel nem szeret téged annyira, hogy ezt meglépje.Tudod mondani sok mindent lehet...Neked szükséged van ilyen lényre?Melletted sem viselkedne másképpen.
2016. szept. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszakitasz minden kapcsolatot a pasival, azzal magadnak teszel jot. Lathatoan hulyere vesz. A pasik csak azert szoktak beadni, h rossz a kapcsolatuk, h ne tunjenek rossznak a szemedben. Igy hamarabb lefekszel egy pasival, ha panaszkodik, h szeretet es szexhianya van.

Nezz egy masik pasit, majd megszeretetd az ujat es elfelejted, aki most atver. Ebbol csak ugyis csalodas lenne.

N

2016. szept. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%
Ez a pali full hülyének néz téged, csak nem akarod elfogadni.
2016. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
87%

Kislány, ez a pasi full hülyének néz tényleg, méghozzá teljes joggal.. Hiszen bedőltél a világ legszánalmasabb sablondumájának. Nem tűnt fel, hogy mindenki pont ugyanezt mondja, amikor félre akar lépni? A szitu teljesen tiszta - ha annyira rossz lenne az a kapcsolat, már nem lenne benne. Hülyít téged szerelmes szövegekkel, mert tudja, hogy vagy olyan naiv és buta, hogy bevedd, de közben csak a bugyidba akar bejutni, amíg van barátnője. Tetszik, nem tetszik, de te borzasztó naiv vagy ő meg gerinctelen.

Egyet tehetsz - hagyod a francba és letiltod mindenhonnan, akármit magyaráz, talán megőrzöd ezzel a tartásod maradványait.

2016. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok különc, de én inkább vagyok egyedül, mint valakivel, akit nem szeretek, akkor is, ha nincs senki más a láthatáron.
2016. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

Gáz? :/

[link]

2016. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
52%

Azért az I love you, mert külföldi a pasi? Mert akkor esetleg a papírért van vele? Sok ilyet ismertem.


Hasonlóképpen gondolom, mint az előzőek... Ha nem akar kilépni, akkor nem olyan rossz az! Csűrhetjük, csavarhatjuk, de te vagy a szerető! Én sosem lennék!

2016. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!